Prezent dla brodacza – od czego zacząć?

Kiedy zbliżają się urodziny czy imieniny posiadacza dużego zarostu to możesz zacząć zastanawiać się co wybrać na prezent dla brodacza. Jest to w zupełności normalne posunięcie, ponieważ bujny zarost posiada swoje własne potrzeby, a gadżety dla brodacza potrzebne do utrzymania go w ryzach to dobry pomysł na podarunek.

Najciekawszym jest chyba zestaw do pielęgnacji brody zawierający wszystko co potrzebne do utrzymania dużego zarostu. A więc będzie to przede wszystkim szampon do brody, olejek i odżywka, kartacz do czesania czy zestaw grzebieni.

Oczywiście tego typu prezent dla brodacza może składać się z większej liczby, bardziej różnorodnych elementów.

Zestaw to tylko jeden prezentu dla faceta z brodą z wielu. Sprawdź poniżej co jeszcze możesz kupić.

Prezenty dla brodacza

Prezentu dla faceta z brodą – co można kupić?

Poza wspomnianym wyżej zestawem co jeszcze może stanowić prezent dla faceta z brodą? Po pierwsze zestaw wzbogacony o olejek na porost włosów, prostownicę do brody, mydło do brody, brzytwa, maszynka do podcinania czy pędzel do nakładania pianki lub każdy z tych produktów jako samodzielny prezent dla faceta z zarostem.

Inny pomysł na prezent dla brodacza to wszelkie produktu związane z byciem męskim, twardym drwalem. Jak wiadomo brodacze to twarde sztuki a więc może im się przydać koszula drwala, stylowe szelki, dobre perfumy czy kosmetyki.

Upominek dla brodacza – o czym jeszcze pamiętać?

Prezent dla faceta z zarostem może też być czymś co w ogóle nie jest związane z posiadaniem dużego zarostu. Po pierwsze będą to klasyczne prezenty takie jak słodycze, alkohol, skarpety, koszulki z nadrukiem czy śmieszne gadżety.

Fajny upominek dla brodacza to także różnego typu atrakcje i wydarzenia. Masz do wyboru takie atrakcje jak sesja fotograficzna, szkolenia gastronomiczne, degustacje czy masaże. Jeśli solenizant lubi extreme to możesz dać ku voucher na skok ze spadochronem, lot paralotnią czy wizytę w aerotunelu.

Taki prezent dla brodacza na pewno zapewni niezapomniane wspomnienia i świętą dawkę zabawy. Oczywiście o ile brodacz faktycznie lubi takie klimaty.