Wieczór kawalerski to ostatnia impreza przed ślubem, dlatego takie wydarzenie powinno być wyjątkowe. Poza dobrą zabawą w klubie warto pomyśleć o prezencie, który sprawi przyjemność przyszłemu panu młodemu. A jak wybrać prezent na kawalerski?

Personalizowany prezent na wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski zwykle odbywa się w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół, wobec czego uczestnicy mogą się zdecydować na personalizowany prezent, który jednocześnie będzie wspaniałą pamiątką tego wydarzenia.

Taki upominek może nawiązywać do zainteresowań i pasji obdarowanego lub zawierać nadruki z zabawnymi anegdotami. Na wybranym przedmiocie można umieścić imię przyszłego pana młodego, zdjęcie z młodości lub ciekawą grafikę. A jak stworzyć spersonalizowany prezent na kawalerski? W tym celu można zamówić:

  • koszulkę z nadrukiem
  • kufel z grawerem
  • kubek ze zdjęciem
  • portfel z inicjałami
  • ścienny otwieracz do piwa z inicjałami
  • fartuszek z zabawną grafiką

Na takim prezencie można również umieścić datę wieczoru kawalerskiego lub datę ślubu z napisem „game over”. Ważne, by prezent na wieczór kawalerski trafił w gust obdarowanej osoby i był adekwatny do jej oczekiwań.

Niezapomniany prezent na wieczór kawalerski

Uczestnicy wieczoru kawalerskiego mogą również złożyć się na niezapomniany prezent, który zapewni przyszłemu panu młodemu moc wrażeń. Wówczas dobrym pomysłem będzie wykupienie skoku ze spadochronem, jazdy sportowym samochodem lub zorganizowanie gry w paintball.

Wybrana rozrywka powinna być atrakcyjna przede wszystkim dla obdarowanego, dlatego przed zamówieniem prezentu, trzeba się zastanowić, jakie marzenia ma przyszły pan młody. Poza tym niezapomnianym prezentem na wieczór kawalerski może być także wycieczka do miejsca, które dana osoba zawsze chciała odwiedzić lub jazda samochodem rajdowym.

Dla kibica piłkarskiego wspaniałym prezentem będzie bilet na mecz ukochanej drużyny, a dla fana muzyki można zorganizować bilet na najbliższy koncert ulubionego zespołu. W przypadku niezapomnianego prezentu ważny będzie również efekt zaskoczenia, dlatego najlepiej, aby przyszły pan młody nie spodziewał się, że otrzyma tego rodzaju prezent.

Prezent na kawalerski – pomysły

Szukając praktycznego, a jednocześnie niebanalnego pomysłu na prezent na wieczór kawalerski, można się zdecydować także na elektronikę. Może się bowiem okazać, że przyszły pan młody potrzebuje nowych słuchawek, marzy o profesjonalnym aparacie fotograficznym lub o kamerze. Ponadto prezent na kawalerski pomysły może być także praktyczny, a w takim wypadku warto rozważyć perfumy, golarkę, zaparzacz do herbaty, toster lub nawet ekspres do kawy.

Jeśli przyszły pan młody lubi grać w gry planszowe, to nowa planszówka będzie idealnym prezentem, a przy okazji dobrym pretekstem do zorganizowania kolejnego spotkania ze znajomymi. Bardzo funkcjonalnym i przydatnym prezentem na nową drogę życia może być również zestaw kieliszków do wódki, kieliszków do wina lub szklanek do whiskey, a dla fana nalewek można wybrać stylową i oryginalną karafkę.

Prezent na kawalerski nie musi być drogi ani wyszukany, ale powinien być dobrze przemyślany. Dlatego warto poświęcić więcej czasu na przygotowanie prezentu, który spełni wszelkie pokładane w nim nadzieje. W tym celu można wcześniej dyskretnie wypytać przyszłego pana młodego o jego plany i marzenia na najbliższą przyszłość. Zamawiając prezent, nie można zapomnieć również o efekcie zaskoczenia i ładnym zapakowaniu wybranego produktu tak, aby jego odpakowanie było kolejnym elementem udanej zabawy.