Prezenty dla czytelnika

Przejdź do kategorii szczegółowych:

Podpórka do książek

Półka lub stojak na książki

Gadżety dla czytelników

Zakładka do książek

Koszulki i akcesoria

Prezent dla czytelnika, czyli coś dla fana książek

Nie masz pomysłu na prezent dla czytelnika i pilnie potrzebujesz dobrej rady? Masz przygotować upominek dla osoby, która uwielbia czytać książki ale nie jesteś w stanie wymyślić żadnego ciekawego pomysłu na
prezent dla mola książkowego?

Dobrze znamy to uczucie dlatego przygotowaliśmy niniejszy zestawienie. Liczymy, że znajdziesz tu inspiracje na prezent dla książkoholika i urodziny, imieniny czy święta staną się dzięki niemu jeszcze bardziej magiczne.

Wśród naszych propozycji znajdują się m.in. gadżety, w tym kubek dla czytelnika, koszulka czy najbardziej oczywista książka. Może to być także coś zwanego z ulubionym bohaterem albo autorem – plakat, obraz czy figurka.

Co na prezent dla mola książkowego?

Idąc dalej jaki prezent dla czytelnika możesz wybrać? Tak jak wspomnieliśmy, pierwszym tropem powinny być książki. Żeby wybrać odpowiedni tytuł musisz poznać jaki zbiór książek ma już solenizant, tak żebyś nie kupił duplikatu. Druga rzecz jaką warto ustalić to autor oraz ulubiony gatunek literatury.

Taki prezent dla mola książkowego to najprostsza z zaraz najbardziej skuteczna metoda. Nieco inna ale równie dobry to ta, polegająca na kupnie gadżetów związanych z danym tytułem. Większość popularnych książek doczekało się też ekranizacji.

Także zestaw dla mola książkowego może składać się z książki, film, ewentualnie biletu do kina, płyty z muzyką filmową czy innych gadżetów jak kubek, koszulka, plakaty i inne.

Prezent dla książkoholika – o czym pamiętać?

Kupując prezent dla czytelnika pamiętaj, że nie musi on być związany z literaturą. Równie dobrze taki upominek dobierzesz pod kątem innych zainteresować. Jeśli nie możesz ich dostrzec lub nie masz czasu żeby zdobyć takie informacje pomocny może być uniwersalny prezent dla książkoholika.

Na przykład kubek dla czytelnika, koszulka albo kawa, słodycze, zestaw herbat bądź kosmetyków lub perfum. Ciekawą opcja na prezent dla czytelnika są też upominki niematerialne. Najciekawsze wydają się być bilety na ekranizację czy koncert muzyki filmowej.