Prezent dla górnika – od czego zacząć?

Masz w rodzinie lub wśród znajomych osobę pracującą w górnictwie i w związku z tym potrzebny ci pomysł na prezent dla górnika? Święta, urodziny, Barbórka czy prezent dla górnika emeryta to kwestia, która nie daje ci w ostatnich dniach spać? Ogłaszamy koniec tych zmartwień, mamy dla ciebie kilkadziesiąt ciekawych propozycji.

Znajdziesz u nas nie tylko prezent na Dzień Górnika, ale także urodziny, imieniny, Walentynki, dzień ojca czy święta. Jednym słowem na każdą okazję jaka może być ważna dla górników, a także dla ciebie. Osoby która pragnie docenić i sprawić aby górnik czuł się w waszym dla niego dniu naprawdę wyjątkowo.

Chyba najbardziej poszukiwany jest pomysł na prezent na Barbórkę dla górnika. Jest to wielkie święto wszystkich górników i przypada na dzień 4 grudnia. Mamy nadzieję, że z naszymi podpowiedziami odnajdziesz wyjątkowy i nieszablonowy upominek. Spójrz poniżej na to co przygotowaliśmy.

Gadżety górnicze, czyli śmieszny prezent dla górnika

Kolejna grupa jaką proponujemy są śmieszny prezent dla górnika. To dość duża i całkiem popularna sekcji, którą chętnie wybieramy na prezenty świąteczne, urodzinowe czy imieninowe oraz na inne specjalne okazje. Oczywiście prezent dla górnika możesz także podarować bez żadnej okazji.

Jak pewnie wiecie najważniejsze święto górników to obchodzona 4 grudnia Barbórka. Jak widać okazji do świętowania nie brakuje a gadżety górnicze mogą ci się przydać przez cały rok.

Przechodząc do konkretnych przykładów, jakie gadżety dla górników możemy kupić? Po pierwsze produkty uniwersalne stylizowane na motyw górniczy. Będą to na pewno kubki z nadrukami, koszulki ze śmiesznymi napisami czy skarpetki w zabawne wzory.

Ponadto mamy do dyspozycji całą dużą grupę gadżetów nieco mniej praktycznych ale nad bardzo śmiesznych. Weźmy na przykład klapki ryby czy maskę nosacza.

Pomysły na prezent na Dzień Górnika

Jak już wielokrotnie wspominaliśmy najważniejszy w ciągu roku jest prezent na Dzień Górnika. To wielkie święto i dobrze aby uczcić je fajnym i nieszablonowym prezentem. Oczywiście wybór upominku powinien zależeć przede wszystkim od zainteresowań i hobby konkretnego górnika.

Także pierwszy trop polega na tym aby prezent dla górnika na barbórkę dopasować do jego hobby. Tak naprawdę ile osób tyle dobrych pomysłów na prezent skorelowany z pasją. Dla górnika, który lubi wędkować możesz kupić akcesoria wędkarskie, dla fana motoryzacji gadżety rajdowe a dla zapalonego rowerzysty akcesoria rowerowe.

Ponadto prezent na barbórkę dla górnika może przyjąć formę uniwersalną. A więc wspomniane wyżej kubki, koszulki, ale także słodycze, alkohol czy kawa.

Dodatkowo prezenty dla górników mogą przyjąć formę niematerialną. A więc różnego rodzaju wycieczki, wyjścia, ekstremalne przeżycia czy kursy, szkolenia lub warsztaty