Pomysł na prezent świąteczny dla chłopaka

Brak pomysłu na prezent świąteczny dla chłopaka? Z nami znajdziesz wiele inspiracji na to co kupić chłopakowi pod choinkę.
Czytaj więcej


Prezenty dla chłopaka pod choinkę, czyli co kupić chłopakowi na święta Bożego Narodzenia

Gwiazdka coraz bliżej a Ty nadal nie wiesz co kupić chłopakowi na święta bożego narodzenia? Czas ucieka a Ty dalej szukasz tego jedynego, idealnego prezentu świątecznego dla chłopaka? W takim razie świetnie trafiłaś, bo mamy dla Ciebie propozycję i to nie jedną!

Poniżej, specjalnie dla Ciebie zestawiliśmy aż 60 propozycji, każda z nich to inny pomysł na prezent na święta dla chłopaka. Opcji jest tak dużo, że z pewnością znajdziesz coś co przypadnie tobie, a przede wszystkim twojemu chłopakowi do gustu.

Sprawdź także: fajny prezent dla chłopaka na walentynki!

Dla ułatwienia pomysły na świąteczne prezenty dla chłopaka podzieliliśmy na kilkanaście kategorii. Zatem do dzieła, miłego przeglądania i udanych zakupów!

Pomysły na prezent dla chłopaka na Święta

Personalizowany prezent świąteczny dla chłopaka

Jaki prezent dla chłopaka na Boże Narodzenie sprawi mu najwięcej radości? W wielu wypadkach odpowiedź brzmi: upominek, który wykonasz własnoręcznie. Wtedy twój chłopak doceni nie tyle sam fakt otrzymania prezentu ale także twoje zaangażowanie, poświęcony czas i włożone serce. Niestety nie zawsze mamy wystarczająco dużo czasu czy samozaparcia żeby zrobić coś samemu. Szczególnie trudno jest to pogodzić z przedświąteczną gorączką. Czy to znaczy że musisz całkowicie zrezygnować z własnoocznego upominku? Wcale nie! Świetnym kompromisem będą personalizowane prezenty dla chłopaka na święta. Obecnie istnieje możliwość spersonalizowania niemal wszystkiego, od kubków i koszulek po… bieliznę! My mamy dla Ciebie 5 propozycji na tego typu podarunek. Poniżej znajdziesz naszych kilka typów co do personalizowanego prezentu dla chłopaka na Boże Narodzenie.

Jednym z naszych pomysłów, dość uniwersalnym na personalizowany prezent dla chłopaka jest koszulka. Możesz wybrać nadruk czy napis z tysięcy dostępnych wzorów lub zaprojektować własną koszulkę. Równie ciekawy personalizowany prezent dla chłopaka pod choinkę to poduszka z wybranym przez Ciebie, a wiele znaczącym dla twojego chłopaka napisem czy wzorem. Taka poduszka to szansa na lepszy sen, a na pewno przyjemniejsze zasypianie.

Świąteczny prezent dla chłopaka do 100 złotych

Co można kupić chłopakowi na święta Bożego Narodzenia i nie wydać więcej niż 100 zł. Jakie są prezenty dla chłopaka na święta do 100 zł? Te i podobne pytania zaprzątają Ci głowę? Przychodzimy z pomocą! Specjalnie dla osób takich jak Ty przygotowaliśmy listę na której znajdziesz 5 prezentów dla chłopaka pod choinkę. Za żaden z nich nie zapłacisz więcej niż 100 zł.

Pierwszy w naszym zestawieniu jest dystrybutor alkoholu. To nie tylko świetny imprezowy gadżet ale także intersująca dekoracja do pokoju Twojego chłopaka. Co najważniejsze za taki gadżet nie zapłacisz więcej niż 100 złotych. Równie ciekawy wydaje się być inny prezent świąteczny dla chłopaka do 100 zł a mianowicie torba na siłownię. Jeśli Twój chłopak lubi ćwiczyć to taki prezent będzie dla niego jak znalazł.

Świąteczny prezent dla chłopaka do 300 złotych

Co można kupić chłopakowi na gwiazdkę jeśli dysponuję budżetem do 300 zł? Jakie są prezenty dla chłopaka na święta do 3 stów? Odpowiedź na te pytania może być naprawdę różna, bo w takiej kwocie znajdziesz tysiące ciekawych i wyjątkowych propozycji. My z naszej strony chcielibyśmy przedstawić Ci 5 z nich. Poniżej znajdziesz 5 pomysłów na prezent świąteczny dla chłopaka do 300 zł.

Jednym z nich jest głośnik bezprzewodowy, który umożliwia słuchanie ulubionych kawałków w dowolnym miejscu na świecie. Z takim głośnikiem rozkręcisz z chłopakiem imprezę naprawdę wszędzie gdzie tylko chcesz. Prezentem pod choinkę dla chłopaka do 300 zł może też być mega panel słoneczny. To innowacyjne rozwiązanie pozwalające na ładowanie drobnych sprzętów elektronicznych energią pochodzącą ze słońca. Taki panel na pewno przyda się miłośnikom pieszych wędrówek i wycieczek.

Świąteczny prezent dla chłopaka do 500 złotych

Co kupić chłopakowi na święta Bożego Narodzenia jeśli mam do dyspozycji maksymalnie 500 zł? Jakie są prezenty dla chłopaka do 500 zł? Myślę że nasz poradnik pozwoli Ci znaleźć odpowiedź na te pytania. Choć w tym przedziale cenowym znajdziemy mnóstwo interesujących upominków to my wybraliśmy tylko kilka z nich. Poniżej znajdziesz 5 pomysłów na świąteczny prezent dla chłopaka do 500 zł.

Pierwszym z nich jest na przykład smartwatch, czyli wielofunkcyjny, wodoodporny i designerski gadżet dla fana nowinek technicznych. Ten model jest szczególnie polecany osobom uprawiającym sport czy często przebywającym poza domem. Z kolei inną propozycją na prezent dla chłopaka pod choinkę do 500 zł mogą być słuchawki bezprzewodowe. To niezawodny gadżet dla każdego miłośnika dobrej i głośnej muzyki. Z takimi słuchawkami słuchanie kawałków będzie wygodniejsze i dużo łatwiejsze.

Jak wybrać prezent dla chłopaka na święta?

Jeśli chodzi chodzi prezent dla chłopaka na święta Bożego Narodzenia, a także wszystkie inne upominki mamy co najmniej kilka kwestii do rozstrzygnięcia przed wręczeniem. Po pierwsze musimy w ogóle ustalić co chcemy podarować, następnie pojawia się sprawa dostępności w sklepie, zakupu, dostawy czy ewentualnie wykonania, w przypadku prezentów diy.

Następnie prezent na święta dla chłopaka warto byłoby ładnie i ciekawie zapakować. Najlepiej w jakiś oryginalny sposób, który zwiększy radość z otrzymanej niespodzianki. Kiedy uda się już wykonać wszystkie punkty, rozstrzygając przy okazji co kupić chłopakowi na święta, żeby sprawić mu maksymalnie dużą frajdę, pozostaje nam już tylko cieszyć się jego szczęściem.

Dlatego znalezienie dobrego pomysłu na prezent pod choinkę dla chłopaka jest takie ważne. Bez tego cała niespodzianka w ogóle by nie wyszła.

Jak zapakować świąteczny prezent dla chłopaka?

W momencie kiedy wiesz już co kupić na świąteczny prezent dla chłopaka pozostaje ci go ładnie zapakować, wbrew pozorom to dość istotna część obdarowywania. Fajne opakowanie może znacznie poprawić pierwsze wrażenie, co ma istotny wpływ na odbiór całego prezentu.

Dlatego starajmy się pakować prezenty na święta dla chłopaka kreatywnie i bez oklepane nudy. Spróbujmy się wcielić w samego świętego Mikołaja czy Gwiazdkę albo Gwiazdora i wymyślmy coś naprawdę powalającego.

Nie chodzi o to aby prezent dla chłopaka na gwiazdkę pakować w nie wiadomo co. Zazwyczaj wystarczy nawet drobny gest, mały drobiazg wykonany samodzielnie. Na przykład super kokarda, personalizowany papier czy kartka z życzeniami.

Prezent dla chłopaka na święta to nie wszystko, sprawdź też: