Pomysł na prezent dla przyjaciółki na święta

Nie wiesz co kupić koleżance na gwiazdkę? Zastanawiasz się co wybrać na prezent dla przyjaciółki na święta Bożego Narodzenia? Z nami znajdziesz tysiące inspiracji!

Czytaj więcej

Prezenty dla koleżanki pod choinkę, czyli co kupić przyjaciółce na święta Bożego Narodzenia

Boże Narodzenie już za moment A Ty wciąż nie masz prezentu dla przyjaciółki? Nadal jesteś na etapie poszukiwań tego jedynego i wyjątkowego prezentu dla koleżanki na gwiazdkę? Jeśli tak to bardzo dobrze się składa, bo mamy dla Ciebie ciekawą propozycję, i to nie jedną!

Specjalnie dla Ciebie powstała lista 60 propozycji, a każda z nich jest innym pomysłem na świąteczny upominek dla przyjaciółki. Liczymy, że któryś z naszych pomysłów przypadnie Ci do gustu i sprawi wiele radości oraz uśmiechu na twarzy koleżanki.

Żeby było wygodniej to świąteczne prezenty dla przyjaciółki zostały podzielone na wiele kategorii. Życzymy przyjemnego przeglądania!

Pomysł na prezent dla koleżanki na Święta

Personalizowany prezent świąteczny dla koleżanki

Jak wybrać idealny, świąteczny prezent dla koleżanki na Boże Narodzenie? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ ile osób tyle ideałów. Także najlepszym prezentem dla przyjaciółki pod choinkę będzie to co najbardziej do niej pasuje, do jej zainteresowań, to co spełni jej marzenia. Jednak można wyróżnić grupę prezentów, które podobają się większości z nas. Mowa o upominkach, które wykonamy samodzielnie. Takie prezenty to nie tylko przedmiot, ale przede wszystkim poświęcony czas, zaangażowanie i myśli o drugiej osobie.

Jednak nie zawsze mamy czas czy umiejętności do stworzenia takiego małego arcydzieła. Wtedy możemy pójść na sensowny kompromis, czyli zdecydować się na personalizowany prezent dla koleżanki na święta Bożego Narodzenia. To z jednej strony prezent wyjątkowy bo może zawierać napis czy zdjęcie wybrane przez Ciebie. A z drugiej strony wykonują go specjaliści, ty tylko dostarczasz im pomysłu. Jeśli uważasz, że taki prezent dla koleżanki na gwiazdkę będzie najlepszym wyborem to koniecznie sprawdź 5 naszych poniższych propozycji na taki właśnie upominek.

Co kupić koleżance z pracy na święta?

Koleżanka z pracy często jest osobą, z którą każdego dnia spędzamy wiele godzin. Dlatego warto podarować jej coś, co podkreśli wasze dobre relacje. Poniżej kilka propozycji prezentów świątecznych dla koleżanki z pracy:

  • Dla kobiety eleganckiej: elegancki notes, piękne pióro czy designerski kubek do kawy.
  • Dla miłośniczki technologii: gadżet biurowy, power bank w stylowym wydaniu czy nowe słuchawki.
  • Coś na odprężenie: antystresowa piłeczka, mata do jogi czy zestaw herbat relaksujących.
  • Dla koleżanki ceniącej humor: kubek z zabawnym napisem, planszowa gra towarzyska czy inny śmieszny gadżet.

Prezent dla koleżanki na święta to nie wszystko, sprawdź też: