Jaki prezent świąteczny dla kolegi?

Nie wiesz co kupić koledze pod choinkę? Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż a ty nadal nie masz pomysłu na prezent świąteczny dla kolego? Spokojna głowa, z nami znajdziesz wiele fajnych pomysłów.

Czytaj więcej

Prezenty dla kolegi pod choinkę, czyli co kupić przyjacielowi na święta Bożego Narodzenia

Dni mijają a Ty dalej nie masz prezentu dla chłopca? Czas biegnie jak szalony, święta Bożego Narodzenia już za moment a Ty wciąż szukasz wyjątkowego prezentu dla chłopca pod choinkę? Doskonale bo tak się składa że możemy Ci pomóc!

Z myślą o Tobie powstało zestawienie 60 propozycji na świąteczny prezent dla przyjaciela na święta Bożego Narodzenia. Wierzymy, że znajdziesz tu inspirację i dzięki temu wybór prezentu stanie się w tym roku łatwiejszy i przyjemniejszy.

Żeby było jeszcze łatwiej pomysły na świąteczne prezenty dla przyjaciela zostały podzielone na wiele kategorii. A teraz zapraszamy do przeglądania i życzymy udanych poszukiwań!

Pomysł na prezent dla kolegi na Święta

Personalizowany prezent świąteczny dla kolegi

Jaki jest najlepszy prezent dla przyjaciela na święta Bożego Narodzenia? Odpowiedź na pytanie nie jest prosta i zależy od wielu różnych czynników. Dobry prezent powinien być przede wszystkim dopasowany do potrzeb, zainteresowań czy hobby osoby obdarowywanej. Jednak czego możemy być pewni to przewaga własnoręcznie robionych upominków nad tymi kupionymi. A przynajmniej jeśli chodzi o zaangażowanie, włożony czas i serce.

Oczywiście nie każdy z nas ma czas i umiejętności, żeby przygotować dla każdego prezent DIY. Dlatego z pomocą przychodzą prezenty personalizowane na święta, czyli całkiem racjonalny kompromis między prezentem kupionym a zrobionym własnoręcznie. W dzisiejszych czasach spersonalizować można praktycznie wszystko. Od kubków i koszulek po puzzle. Wśród naszych propozycji znajdziesz na przykład poduszkę ze zdjęciem, na której możesz umieścić ważną dla Twojego kumpla fotografię. Innym pomysłem na personalizowany prezent dla kolegi na święta jest piersiówka.

Świąteczny prezent dla kolegi do 100 złotych

Co kupić koledze na święta Bożego Narodzenia i nie wydać więcej niż 100 zł? Jakie są pomysły na świąteczny prezent dla przyjaciela do 100 zł? Jeśli właśnie się nad tym zastanawiasz to trafiłeś w odpowiednie miejsce bo mamy dla Ciebie propozycje na upominki spełniające właśnie to kryterium.

Poniżej znajdziesz 5 propozycji na prezent na gwiazdkę dla przyjaciela, za żaden z nich nie zapłacisz więcej niż 100 zł. Pierwszym z takich pomysłów jest torba na siłownię. Jeśli Twój znajomy lubi aktywny tryb życia i chodzi na siłkę to taki prezent na pewni mu się spodoba. Innym pomysłem na prezent świąteczny dla kolegi do 100 zł może być dystrybutor alkoholu, czyli świetny sposób na serwowanie mocnych trunków i dekoracja w jednym.

Świąteczny prezent dla kolegi do 300 złotych

Jaki prezent dla kolegi pod choinkę wybrać, żeby nie zapłacić więcej niż 300 zł? Co można kupić przyjacielowi na gwiazdkę do 300 zł? Jeżeli stoisz przed takim dylematem to mamy dla Ciebie pomocne zestawienie. Poniżej znajdziesz wybrane przez nas pomysły na świąteczne upominki właśnie w tym zakresie cenowym.

Niżej zobaczysz 5 pomysłów na świąteczny prezent dla kolegi do 300 zł. Wśród nich zwróć uwagę na chociażby mapę zdrapkę. To świetny gadżet dla wszystkich podróżników, których celem jest zwiedzenie całego świata, albo chociaż całej Europy. Innym pomysłem na prezent pod choinkę do 300 zł dla przyjaciela może być mega panel słoneczny, który pozwoli cieszyć się dostępem do energii elektrycznej w każdym miejscu na świecie.

Świąteczny prezent dla kolegi do 500 złotych

Co można kupić przyjacielowi na święta Bożego Narodzenia nie płacąc przy tym więcej niż 500 zł? Jeśli masz taki problem to zazdrościmy, bo w takim budżecie znajdziesz setki jeśli nie tysiące prezentów. Dla ułatwienia wybraliśmy kilka z nich i umieściliśmy w zestawieniu poniżej.

Pierwszą z 5 naszych propozycji na prezent dla przyjaciela pod choinkę do 500 zł jest smartwatch. Taki upominek docenią przede wszyscy miłośnicy gadżetów i nowoczesnych technologii. Innym pomysłem na upominek świąteczny dla kolegi mogą być słuchawki bezprzewodowe, które pozwolą cieszyć się muzyką w wygodny sposób.

Prezent dla kolegi na święta to nie wszystko, sprawdź też: