Co kupić mężowi na prezent gwiazdkowy

Nie wiesz co kupić mężowi pod choinkę? Sprawdź w pierwszej kolejności najważniejsze kategorie prezentowe, a jeśli potrzebujesz konkretu przewiń jeszcze niżej, gdzie znajdziesz bardzo konkretne przykłady. Mamy nadzieję, że razem z nami znajdziesz pomysł na prezent świąteczny dla męża.
Czytaj więcej


Prezenty dla męża pod choinkę, czyli co kupić mężowi na święta Bożego Narodzenia

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami, a Ty nadal nie masz pomysłu na prezent dla swojego ukochanego? Szukasz tego jedynego, przyszykowanego specjalnie dla Ciebie prezentu, który sprawi, że Twój mąż poczuję się naprawdę wyjątkowo? Świetnie się składa, bo mamy Ci coś do zaproponowania.

Z myślą o Tobie przygotowaliśmy listę 60 propozycji. Każda z nich to inny pomysł na świąteczny prezent dla męża. Część z nich jest naprawdę szalona, niektóre całkiem normalne, uniwersalne, niebanalne, klasyczne, drogie i tanie, małe i duże. Jednym słowem – do wyboru do koloru!

Sprawdź też: co kupić mężowi na walentynki!

Dla ułatwienia pomysły na świąteczne prezenty dla męża podzieliliśmy na kilka kategorii. Miłego przeglądania!

Pomysły na konkretny prezent na święta dla męża

Personalizowany prezent świąteczny dla męża

Co można kupić mężowi na święta? Świetnym pomysłem wydają się być prezenty personalizowane. Decydując się na tego typu upominek mamy gwarancję, że nikt inny nie otrzyma takiego samego prezentu jak nasz mąż. Dodatkowo prezent personalizowany to dodatkowa porcja emocji i sentymentu.

Oczywiście pod warunkiem, że spersonalizujemy ten prezent w odpowiedni sposób. Oto 5 naszych propozycji na personalizowane prezenty dla męża pod choinkę. Koszulka czy kubek to produkty, których personalizacja nie powinna być dla Ciebie obca. Jednak spersonalizowane puzzle, a w szczególności bielizna to już propozycje wykraczające poza standardowe wyobrażenie o prezencie personalizowanym dla męża pod choinkę.

Świąteczny prezent dla męża do 100 złotych

Szukasz niedrogiego, ale nadal wyjątkowego prezentu dla męża pod choinkę? Dysponujesz budżetem do 100 zł? Świetnie się składa bo mamy dla Ciebie 5 takich propozycji. Słuchawki, powerbank czy kubek termiczny to sprawdzone pomysły gwiazdkowe, z których Twój mąż może się ucieszyć.

Poniżej 5 propozycji – naszym zdaniem są to pomysły na prezent na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę. Jedną z propozycji na świąteczny prezent dla męża do 100 zł są słuchawki. Taki gadżet doceni przede wszystkim mąż, który lubi słuchać muzyki, ale nie tylko. Innym pomysłem na tego typu upominek bożonarodzeniowy jest mapa piwosza. Świetna propozycja dla miłośników złotego trunku.

Świąteczny prezent dla męża do 300 złotych

Jeśli dysponujesz nieco większym budżetem, powiedzmy do 300 zł to mamy dla Ciebie kolejne zestawienie prezentów. Sprawdź co można kupić mężowi na Boże Narodzenie, nie wydając przy tym więcej niż 300 zł?

Oto nasza lista 5 propozycji na prezent dla męża pod choinkę. Żaden z nich nie kosztuje więcej niż 300 zł. Jednym z takich prezentów jest zestaw do whisky – świetna propozycja dla miłośników tego pochodzącego najprawdopodobniej z Irlandii trunku. Inną propozycją na świąteczny prezent dla męża do 300 złotych będzie mega panel solarny. Gadżet wręcz epicki będący przenośnym źródłem energii! Rzecz obowiązkowa dla podróżników i miłośników nowoczesnych technologii.

Świąteczny prezent dla męża do 500 złotych

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent dla męża na Boże Narodzenie? Jeśli na prezent gwiazdkowy dla mężą planujesz przeznaczyć jeszcze większą sumę (powiedzmy do 500 zł) to poniższa lista będzie dla Ciebie idealna.

Poniżej znajdziesz 5 propozycji na prezent dla męża pod choinkę, a żaden z nich nie kosztuje więcej niż 500 zł. Jedną z naszych propozycji jest chociażby ekspres do kawy – doskonała propozycja na prezent dla wszystkich mężów, którzy są koneserami kawy. Taki ekspres pozwala na nieograniczony wręcz dostęp do tego trunku i to w wielu różnych odmianach. Kolejnym pomysłem na świąteczny prezent dla męża do 500 zł jest nawigacja GPS. Żeby mąż już zawsze mógł bez problemu odnaleźć do Ciebie drogę!

Sprawdź też:

Prezent dla męża na święta to nie wszystko, sprawdź też: