Prezent pod choinkę dla taty

Zastanawiając się co można kupić tacie na święta warto rozpocząć poszukiwania od bardziej ogólnych propozycji. No chyba, że masz już konkretny pomysł na prezent pod choinkę dla taty to wtedy możesz przejść od razu do sekcji z konkretnymi przykładami. W przeciwnym razie zapraszamy do ogólniejszych kategorii.
Czytaj więcej


Prezenty dla taty na Boże Narodzenie, czyli co można kupić tacie pod choinkę

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami, a Ty nadal nie masz pomysłu na prezent dla swojego taty? Szukasz tego jedynego, przyszykowanego specjalnie dla Ciebie prezentu, który sprawi, że Twój tata poczuję się naprawdę wyjątkowo? Świetnie się składa, bo mamy Ci coś do zaproponowania.

Z myślą o Tobie przygotowaliśmy listę 60 propozycji. Każda z nich to inny pomysł na świąteczny prezent dla taty. Część z nich jest naprawdę szalona, niektóre całkiem normalne, uniwersalne, niebanalne, klasyczne, drogie i tanie, małe i duże. Jednym słowem – do wyboru do koloru!

Dla ułatwienia pomysły na świąteczne prezenty dla taty podzieliliśmy na kilka kategorii. Miłego przeglądania!

Pomysł na prezent dla taty na Święta

Personalizowany prezent świąteczny dla taty

Jak powszechnie wiadomo najlepszym prezentem jest ten, który wykonamy własnoręcznie. Mamy wtedy pewność, że nie ma drugiego takiego samego, a dodatkowo osoba obdarowywana docenia nasz wkład, starania i poświęcony czas. Jednak nie każdy z nas ma możliwości czy zdolności, żeby coś takiego wykonać. Ciekawym kompromisem może być decyzja o wyborze prezentu spersonalizowanego.

Właśnie tego typu prezenty znajdziesz w tej kategorii. Tutaj mamy dla Ciebie 5 propozycji na personalizowany prezent świąteczny dla taty. W pierwszej kolejności pomyśl nad koszulką z wyjątkowym, dopasowanym do gustu i zainteresowań twojego taty nadrukiem. Możesz wybrać jeden z setek dostępnych wzorów lub zaprojektować własną grafikę, która znajdzie się na t-shircie. Innym pomysłem na personalizowany prezent na Boże Narodzenie dla taty są, mało oczywiste puzzle. Wystarczy, że wybierzesz jakieś fajne zdjęcie, zamówisz puzzle i wyjątkowy prezent gotowy.

Świąteczny prezent dla taty do 100 złotych

Zastanawiasz się co można kupić tacie na gwiazdkę nie wydając przy tym więcej niż 100 zł? Twój budżet ogranicza się do 100 złotych a chcesz, żeby pod choinką Twój tata znalazł naprawdę ciekawy i niebanalny upominek? Świetnie się składa bo mamy dla Ciebie kilka propozycji.

Sto złotych to wcale nie jest mało i w tej cenie znajdziesz naprawdę sporo interesujących prezentów. Jedną z ciekawszych opcji jest chociażby dystrybutor alkoholu. Naprawdę Świetny patent na imprezę! To swego rodzaju domowy barman, który w razie potrzeby poleje alkohol. Inną równie ciekawą propozycją na prezent dla ojca pod choinkę jest kielich wikinga. W szczególności jeśli klimaty nordyckie nie są mu obce.

Świąteczny prezent dla taty do 300 złotych

Jeśli dysponujesz nieco większym budżetem, tak do 300 zł to masz jeszcze większe pole do popisu. W tej cenie znajdziesz setki jeśli nie tysiące propozycji, wśród których na pewno wybierzesz coś dla siebie. My mamy dla Ciebie 5 takich propozycji, sprawdź co przygotowaliśmy.

Jedną z naszych propozycji na świąteczny prezent dla taty do 300 zł jest kamerka samochodowa. Sprzęt, który zwiększy bezpieczeństwo w czasie jazdy a dodatkowo pozwoli nagrać różne zdarzenia na drodze, które mogą się okazać przydatne w razie kolizji, czy stłuczek (oby w ogóle ich nie było, ale wiadomo trzeba dmuchać na zimne niż się gorącym sparzyć). Innym pomysłem na prezent dla ojca do 300 zł jest zaproszenie degustację piwa. Taki podarunek docenią przede wszystkim miłośnicy złotego trunku, ale nie tylko!

Świąteczny prezent dla taty do 500 złotych

Jeśli masz naprawdę sporo kasy do wydania, powiedzmy jakieś 500 zł to masz naprawdę ogrom możliwości jeśli chodzi o wybór świątecznego prezentu dla ojca. Możesz wybrać wszystkie prezenty z poprzednich 2 zestawień a dodatkowo skorzystać z 5 poniższych.

Jedną z naszych sugestii na prezent gwiazdkowy dla taty do 500 zł jest wolnoobrotowa wyciskarka do soków owocowych i warzywnych. To doskonałe urządzenie, które pozwala na robienie pełno witaminowych napojów w domowym zaciszu. To nie tylko prezent dla ojca ale dla całej rodziny. Inną z naszych propozycji jest smartwatch. Taki prezent doceni przede wszystkim tata, który uwielbia gadżety. Taki „nowoczesny zegarek” posiada mnóstwo funkcji, w tym odbieranie połączeń czy wiadomości tekstowych.

Prezent dla taty na święta to nie wszystko, sprawdź też: