Co kupić wujkowi na święta? Zobacz główne kategorie

Kiedy nie wiesz co kupić wujkowi na święta to prawdopodobnie nie jesteś w stanie podać bardzo przybliżonej propozycji na prezent świąteczny dla wujka. Dlatego zalecamy rozpoczęcie poszukiwań od ogółu (poniższe kategorie) do szczegółu (propozycje jeszcze niżej). W ten sposób znajdziesz pomysł na prezent dla wujka na święta jeszcze łatwiej i przyjemniej.
Czytaj więcej


Prezenty dla wujka pod choinkę, czyli co można kupić wujkowi na święta Bożego Narodzenia

Święta Bożego Narodzenie już za moment a Ty wciąż nie wiesz co kupić wujkowi pod choinkę? Nadal szukasz ciekawego pomysły na prezent świąteczny dla stryjka? Bardzo dobrze się składa bo mamy dla Ciebie propozycję, i to niejedną!

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy zestawienie świątecznych prezentów na Boże Narodzenie. Jest ich dokładnie 60!

Dla ułatwienia pomysły na świąteczne prezenty dla wujka zostały podzielone na kilka różnych kategorii. A zatem życzymy miłego przeglądania i udanych zakupów!

Prezenty świąteczne dla wujka

Personalizowany prezent świąteczny dla wujka

Jak wiadomo najbardziej sentymentalnymi prezentami są te, które wykonamy samodzielnie, czyli tzw. DIY. Nawet najmniejszy upominek tego typu jest w stanie wywołać uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby. Jednak podobny efekt możemy uzyskać decydując się na prezent personalizowany. W dzisiejszych czasach oferta takich podarunków jest przeogromna, a spersonalizować można dosłownie wszystko.

Poniżej znajdziesz 5 pomysłów na personalizowany prezent świąteczny dla wujka. Jednym z nich jest dla przykładu poduszka. Na takiej poduszce możesz umieścić nawet kilka zdjęć (najlepiej takich które przywołują dobre wspomnienia wujka) oraz dowolny tekst. Innym personalizowanym prezentem może być… piersiówka!

Świąteczny prezent dla wujka do 100 złotych

Co kupić wujkowi na święta Bożego Narodzenie jeśli masz do dyspozycji 100 zł? Opcji jakie masz do wyboru jest całkiem sporo. W tej cenie znajdziesz naprawdę ciekawe i wyjątkowe upominki. Poniżej znajdziesz 5 naszych propozycji na prezent świąteczny dla wujka do 100 zł.

Wśród naszych propozycji zwróć uwagę przede wszystkim na wyjątkowo wykonany i stylizowany na styl skandynawski kielich wikinga. Z takiego podarunku ucieszy się każdy miłośnik nordyckich klimatów. Inną propozycją na prezent pod choinkę dla wujka do 100 zł jest mapa piwosza – prawdziwa gratka dla każdego fana złotego trunku.

Świąteczny prezent dla wujka do 300 złotych

Co można kupić wujkowi na gwiazdkę jeśli mamy do dyspozycji 300 zł? Jeśli właśnie się nad tym zastanawiasz to mamy dla ciebie świetną wiadomość, a raczej propozycję. Poniżej znajdziesz nasze inspiracje jeśli chodzi o prezent pod choinkę za który nie zapłacisz więcej niż 300 złotych.

Pierwszą z takich propozycji jest chociażby automatyczny, żarnowy młynek do kawy. Propozycja stworzona wręcz dla miłośników tego pobudzającego napoju. Innym pomysłem na prezent świąteczny dla wujka może być wideorejestrator do samochodu. Świetny gadżet dla wszystkich miłośników motoryzacji.

Świąteczny prezent dla wujka do 500 złotych

Co można kupić stryjkowi na gwiazdkę dysponując budżetem do 500 zł? A tutaj możliwości jest co niemiara, bo w Twój budżet jest naprawdę wysoki. Co więcej przygotowaliśmy dla Ciebie 5 pomysłów na upominek w tej cenie. Sprawdź nasze propozycje poniżej!

Jedną z nich jest nawigacja GPS do samochodu. Taki gadżet pozwoli w łatwy sposób odnaleźć się w nowym miejscu czy z łatwością dojechać do wyznaczonego punktu. Inną Propozycją na prezent dla wujka na święta Bożego Narodzenia jest wolnoobrotowa wyciskarka do soków. Taki sprzęt w kuchni pozwoli na robienie pełnych witamin z warzyw czy owoców.

Zobacz też:

Prezent dla wujka na święta to nie wszystko, sprawdź też: