Pomysł na prezent dla aktora

Jak wybrać upominek dla aktora?

Nie masz pomysłu na prezent dla aktora? Brakuje ci inspiracji na prezent dla aktora po spektaklu, na urodziny, imieniny czy z każdej innej okazji to mamy dla ciebie kilkadziesiąt propozycji oraz kilka wskazówek jak zachować się kiedy zbliża się ważna okazja w związku z którą chcesz docenić lub uszczęśliwić aktora teatralnego, filmowego czy dubbingowego.

Wybierając upominek dla aktora masz naprawdę mnóstwo możliwość. Z jednej strony prezenty dla aktorki i aktora mogą nawiązywać do ich profesji, ale równie dobrze mogą być uniwersalne, zupełnie niezwiązane z odgrywaniem ról.

Prezent dla aktora po spektaklu – czym go zaskoczyć?

Jeśli jesteś fanem konkretnego aktora i chcesz docenić jego grę to warto rozważyć prezent dla aktora teatralnego, który wręczysz mu po zakończonym spektaklu. Jest to na pewno świetny sposób na docenienie gry aktorskiej w jeszcze lepszy sposób niż owacje na stojąco.

Jako prezent dla aktorki czy aktora może sprawdzić się na przykład:

  • Bilet do opery, filharmonii, teatru
  • Duże lustro do ćwiczeń
  • Kamera do nagrywania i ćwiczenia ról
  • Krzesło reżyserskie
  • Maska teatralna

Jednak upominek dla aktora wcale nie musi być związany z wykonywanym zawodem. Prawdopodobnie wiele osób pomyśli sobie że prezent dla aktora musi być związany z jego fachem. A to może doprowadzić do przesytu gadżetów filmowych.

Dlatego warto wyjść poza schemat i wybrać coś mniej oczywistego.

Prezent dla aktora teatralnego, filmowego, dubbingowego

Mniej oczywisty prezent dla aktora może być w gruncie rzeczy czymś uniwersalnym. Na przykład będzie to zegarek, eleganckie pióro, skórzany portfel, torba czy inne dodatki modowe takie jak muszka, śmieszne skarpety albo spinka do krawata.

Jako prezent dla aktora po spektaklu sprawdzą się na pewno nieśmiertelne klasyki czyli kwiaty, czekoladki i wino. Możesz także postawić na herbatę, matche, kawę czy yerba mate.

Poniżej znajdziesz nasze pomysły na upominek dla aktora. Liczymy, że znajdziesz tutaj coś co wpadnie ci w oko. Mamy tu zarówno propozycje eleganckie i poważne ale też śmieszne, z przymrużeniem oka.