Prezenty dla piłkarza i piłkarki

Prezent dla piłkarza – jak go wybrać?

Prezent dla piłkarza to dla wielu z nas spore wyzwanie. Szczególnie, że jest to jeden z najpopularniejszych sportów i tak naprawdę większość chłopców uważa się za mniejszych lub większych piłkarzy. Dlatego nie dziwi nas tak duża popularność jaką cieszą się tego typu upominki.

Prezent dla sportowca piłkarza to może nieco inna liga niż prezent dla piłkarza amatora czy dziecka. Jednak na pewno znajdziemy tu wspólne elementy. Po pierwsze każdy futbolista to sportowiec, aktywny fizycznie, potrzebujący dużo energii ale również regeneracji i odpoczynku. Już te informacje powinny nas zainteresować.

Prezent dla chłopaka piłkarza może być bezpośrednio związany z wykonywaniem ukochanej pasji a więc może to być piłka, odzież i obuwie sportowe czy akcesoria takie jak bidon albo opaska. Z drugiej strony masz do wyboru gadżety kolekcjonerskie, elementy wyposażenia wnętrz nawiązujące do piłki nożnej czy bilety na mecz.

To tylko kilka szybkich propozycji na prezent dla piłkarza. Poniżej zamieściliśmy ich znacznie więcej. Zapraszamy do lektury!

Prezent dla piłkarza na urodziny i inne okazje

Pierwszą opcja jaką bierzemy pod lupę jest prezent dla piłkarza na urodziny. To szczególna okazja, tym bardziej jeśli mamy do czynienia z urodzinami dziecka lub okrągłą rocznicą urodzin dorosłej osoby. W takich przypadkach prezent dla piłkarza powinien być nieco bardziej wyjątkowy i niepowtarzalny.

Propozycje związane stricte z piłką nożną to tak jak wspomnieliśmy na wstępie:

  • Sprzęt i akcesoria sportowe – piłki, bramki piłkarskie, buty, odzież i dodatki
  • Gadżety piłkarskie – kubek dla piłkarza, koszulka ulubionego klubu, breloki, karty kolekcjonerskie, figurki
  • Elementy wnętrzarskie w klimacie piłkarskim: pufa w kształcie piłki, plakat z ulubionym zawodnikiem, lampka piłkarza, pościel w piłki
  • Gry związane z tematyką piłkarską: FIFA i inne gry na PC lub konsole o piłce, stół do piłkarzyków, piłkarskie planszówki
  • Bilety na mecze, spotkania z piłkarzami

Jak widzisz opcji na prezenty związane z piłką nożną jest naprawdę mnóstwo. Wiele zależy tak naprawdę od wieku piłkarza. Zupełnie inne możliwości mamy w przypadku małych piłkarzy a całkiem przy zawodowych futbolistach.

Prezent dla sportowca piłkarza będzie może bardziej związany z grą a dla mały piłkarz prędzej ucieszy się z gier czy gadżetów.

Gadżety piłkarskie na prezent

Gadżety piłkarskie na prezent to szczególną kategoria, którą poza wstępnym omówieniem rozkładamy jeszcze na czynniki pierwsze. Gadżety piłkarskie to bardzo szerokie pojęcie pod którym kryją się oficjalne gadżety poszczególnych klubów piłkarskich, śmieszne akcesoria związane z piłką nożną czy chociażby praktyczne gadżety pomocne podczas gry albo przygotowania do niej.

Prezenty związane z piłką nożną będące gadżetami to także różnego typu przedmioty kolekcjonerskie. Piłki, karty, figurki a nawet znaczki czy monety. To wszystko są pomysły na prezent dla piłkarza, który jest gadżeciarzem i ceni sobie tego typu upominki bardziej niż wszystkie inne.