Prezent dla jedenastolatka na urodziny – typy prezentów

Przykładowe prezenty dla chłopca na 11 lat

Prezent na 11 urodziny chłopca

Zastanawiasz się jaki prezent na 11 urodziny dla chłopca wybrać? Nie wiesz co kupić 11 letniemu chłopcu na urodziny? Fakt, to trudne pytania, tym bardziej, że chłopczyk w wieku 11 lat nie jest już małym dzieckiem, nie jest również typowym nastolatkiem. To okres przejściowy pomiędzy latami dziecięcymi a wiekiem młodzieńczym. Stąd duża trudność jeśli chodzi o idealny prezent na 11 urodziny chłopca. Ale nie martw się, możesz liczyć na nasze wskazówki i podpowiedzi!

Prezent na 11 urodziny dla chłopca – najważniejsze fakty

Co prawda ​​11-latkowie nie są jeszcze takimi stereotypowymi nastolatkami ale powoli wkraczają już w ten świat opuszczając tym samym dziecięcy etap swojego życia. Kupując prezent na 11 urodziny dla chłopca, trzeba znaleźć odpowiednią równowagę; zbyt dziecinny upominek – pomyśli, że uważasz go za małe dziecko. Zbyt “dorosły” prezent może okazać się nudny.

Musisz być elastyczny, jeśli chodzi o to, co umieścisz w pudełku jako prezent dla chłopca na 11 urodziny. Gry edukacyjne, zestawy klocków czy przybory plastyczne, a może nowoczesne gadżety i zabawki kreatywne. Te propozycje na prezent na 11 urodziny chłopca są w wielu przypadkach najlepsze.

Zapytaliśmy niejednego rodzica i wielu chłopców o najlepsze zabawki pod względem bezpieczeństwa, jakości jak i walorów edukacyjnych i frajdy. Poniżej znajduje się lista przetestowanych przez dzieci zabawek polecanych przez naszych małych ekspertów. Z tak solidną dawką wiedzy bez problemu powinieneś znaleźć ten wymarzony prezent urodzinowy dla chłopca 11 lat.

Na co zwracać uwagę wybierając prezent dla chłopca na 11 urodziny?

Bez względu na to czy niedługo 11 lat skończy twój syn, wnuk, siostrzeniec, chrzestny czy dziecko twoich znajomych możesz mieć problem ze znalezieniem odpowiedzi na pytanie co kupić 11 letniemu chłopcu na urodziny. Kupowanie dla 11-letniego chłopca nie jest wcale takie proste. Fakt, że chłopiec jest niezupełnie mały a wręcz u progu dojrzewania nie ułatwia sprawy. Co ważne różni chłopcy są w tym wieku na różnych poziomach dojrzałości i rozwoju, a dodać do tego trzeba ciągle zmieniające się trendy. Pomysł na prezent na 11 urodziny chłopca, który jeszcze 4 miesiące temu wydawał się perfekcyjny, mógł już stać się niemodny lub zainteresowania małego solenizanta zupełnie się zmieniły w tym czasie.

Jak wybrać idealny prezent na 11 urodziny chłopca?

1. Spraw, żeby prezent na 11 urodziny dla chłopca był prawdziwym przeżyciem!

Nie zapominaj o tym, że radość sprawia nie tylko sam prezent, ale również jego rozpakowywanie. Bądź kreatywny podczas pakowania! Zamiast wręczać prezent w zwykłym papierze do pakowania, postaw nad urozmaiceniem.

Ciekawą opcją jest zapakowanie prezentu w wiele coraz większych pudełek, dzięki czemu radość z rozpakowywania jest zwielokrotniona. Możesz też ukryć upominek gdzieś w domu lub ogrodzie i pozwolić solenizantowi samodzielnie go znaleźć. Ten pomysł możesz dodatkowo rozbudować o ukryte wskazówki czy mapę dotarcia do celu. Tak podany prezent na 11 urodziny chłopca na pewno sprawi mnóstwo radości!

2. Co kupić na 11 urodziny chłopcu? Niech prezent będzie prawdziwym przeżyciem

Dosłownie, prezent na 11 urodziny dla chłopca może być prawdziwym przeżyciem i niesamowitym doświadczeniem. Jeśli dziecko uwielbia jakiś film, ale ma już książkę, gadżety filmowe czy plakat, kup mu bilet na seans, koncert czy przedstawienie związane z filmem. W ten sposób odkryje uwielbiane przez siebie uniwersum jeszcze lepiej.

3. Jaki prezent na 11 urodziny chłopca? Wszystko dobrze zaplanuj!

Sporządź listę wszystkich czynności, hobby, którymi chłopiec jest zainteresowany oraz sposobów spędzania czasu, które sprawiają mu przyjemność. Niech ta lista będzie długa – spędź co najmniej 2 pełne minuty na zapisywaniu jak największej liczby pomysłów.

Teraz do każdej aktywności wymyśl coś, co będzie do niej pasować. Mogą to być zarówno małe rzeczy jaki i te większe. Prezent na 11 urodziny chłopca wcale nie musi być wielki i drogi, ważne, żeby był dopasowany indywidualnie.

4. Prezent urodzinowy dla chłopca 11 lat – spójrz w przeszłość

Być może nie tak dawno w życiu młodego chłopca miało miejsce jakieś ważne wydarzenie, które warto podkreślić lub przypomnieć o nim. Możesz to zrobić dobierając właściwy prezent? Może była to wycieczka na której chłopiec zgubił swoją ulubioną czapkę? Albo niedawno zbił się jego ulubiony kubek? Takich wydarzeń mogło być wiele, odkop w swojej pamięci takie fakty a pomysł na prezent dla chłopca na 11 urodziny będzie bliżej.

5. Co kupić na 11 urodziny chłopcu? Poszperaj trochę!

Jeśli wszystko inne zawiedzie, udaj się na przeszpiegi. Z jednej strony możesz zapytać znajomych czy rodziny chłopca, być może w ten sposób znajdziesz odpowiedź na pytanie co kupić 11 letniemu chłopcu na urodziny. Nieco bardziej ryzykowne będzie zapytanie samego solenizanta.

Równie dobrze możesz przejrzyj jego historię na Facebooku w poszukiwaniu wskazówek. Możesz sprawdzić jakie publikował posty, co mu się spodobało, czym dzielił się ze znajomymi.

Co kupić 11 letniemu chłopcu na urodziny? – Podsumowanie

Szczerze wierzymy, że powyższe porady i propozycje na prezent na 11 urodziny dla chłopca przypadną ci do gustu i okażą się pomocne. Nawet jeśli nie znajdziesz tu bezpośredniej odpowiedzi to liczymy, że chociaż w jakiś sposób cię zainspirujemy.

Prezent dla chłopaka na 11 urodziny to nie wszystko, sprawdź też: