Każdego roku pod koniec listopada czy na samym początku grudnia większość dzieci zaczyna zastanawiać się co Święty Mikołaj przygotował dla nich w tym roku. Jaki prezent znajdą pod poduszką czy obok łóżka. Niektóre z nich piszą długie listy w nadziei, że Mikołaj spełni wszystkie wylistowane przez nie życzenia. A co robią wtedy dorośli? Część z nich twierdzi, że Święty nie istnieje, ale tak tylko im się wydaje!
Sprawdź też: jaki prezent dla żony na walentynki!

Co prawda Święty Mikołaj odwiedza przede wszystkim dzieci, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby podarował coś także Twojej żonie. Jeśli chcesz to możesz być jego pomocnikiem i wybrać jakiś prezent dla żony na Mikołajki samodzielnie. To właśnie z myślą o takich mężach jak Ty powstał ten poradnik zawierający aż 100 inspiracji na prezent na Mikołaja dla żony.

Jak wybrać prezent na Mikołaja dla żony?

Dokładną odpowiedź na to pytanie zna najprawdopodobniej tylko Twoja żona. Także możesz zapytać jej dyskretnie co chciałaby otrzymać 6 grudnia. Jednak musisz uważać, żeby nie wydało się że szykujesz dla niej niespodziankę na ten dzień. Musisz pamiętać o tym, że prezent na Mikołaja dla żony sprawi największą radość jeśli będzie przede wszystkim zaskoczeniem, a dodatkowo trafionym upominkiem. Innym wyjściem z tej sytuacji może być zapytanie najlepszych przyjaciółek żony o czym czym ona marzy i co chciałaby otrzymać.

Jednak z pewnością wielu z was zna swoje żony na tyle dobrze, że wybór odpowiedniego prezentu mikołajkowego dla żony nie powinien być większym problemem.
Prezenty dla żony na Mikołaja

Co będzie najlepszym pomysłem na prezent dla żony na Mikołajki?

Jeśli chodzi o to jaki prezent na Mikołaja dla żony będzie najlepszy to tutaj trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Wszystko zależy bowiem od indywidualnych preferencji Twojej ukochanej. Jeżeli naprawdę nie wiesz co żona chciałaby dostać lub nie masz żadnego konkretnego pomysłu na prezent dla żony na Mikołajki to możesz zdecydować się na prezent uniwersalny. Coś takiego powinno spodobać się każdej kobiecie. Co to może być? Na przykład wszelkiego rodzaju kosmetyki czy biżuteria. Choć w tym drugim przypadku trzeba trochę uważać i znać styl swojej żony.

Inną ciekawą grupą produktów, które świetnie sprawdzą się jako mikołajkowy prezent dla żony są upominki personalizowane. Obecnie spersonalizować można dosłownie wszystko, od kubków czy koszulek po piersiówki czy nawet bieliznę. Taki prezent to nie tylko przedmiot, ale także część waszej wspólnej historii – jakieś ważne zdjęcie czy cytat.

Prezent dla żony na mikołajki – propozycje 1 – 4

Prezent na mikołaja dla żony – propozycje 5 – 10

Prezent dla żony na mikołaja – propozycje 21 – 26

Prezent na mikołajki dla żony – propozycje 37 – 42

Mikołajkowy prezent dla żony – propozycje 53 – 58

Prezenty dla żony na mikołajki – propozycje 69 – 74

Prezenty na mikołaja dla żony – propozycje 85 – 90

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *