Prezent dla żony na Mikołaja – najlepsze kategorie

Brak pomysłu na prezent mikołajkowy dla żony? Sprawdź koniecznie nasze propozycje.
Czytaj więcej


Każdego roku pod koniec listopada czy na samym początku grudnia większość dzieci zaczyna zastanawiać się co Święty Mikołaj przygotował dla nich w tym roku. Jaki prezent znajdą pod poduszką czy obok łóżka. Niektóre z nich piszą długie listy w nadziei, że Mikołaj spełni wszystkie wylistowane przez nie życzenia. A co robią wtedy dorośli? Część z nich twierdzi, że Święty nie istnieje, ale tak tylko im się wydaje!
Sprawdź też: jaki prezent dla żony na walentynki!

Co prawda Święty Mikołaj odwiedza przede wszystkim dzieci, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby podarował coś także Twojej żonie. Jeśli chcesz to możesz być jego pomocnikiem i wybrać jakiś prezent dla żony na Mikołajki samodzielnie. To właśnie z myślą o takich mężach jak Ty powstał ten poradnik zawierający aż 100 inspiracji na prezent na Mikołaja dla żony.

Jak wybrać prezent na Mikołaja dla żony?

Dokładną odpowiedź na to pytanie zna najprawdopodobniej tylko Twoja żona. Także możesz zapytać jej dyskretnie co chciałaby otrzymać 6 grudnia. Jednak musisz uważać, żeby nie wydało się że szykujesz dla niej niespodziankę na ten dzień. Musisz pamiętać o tym, że prezent na Mikołaja dla żony sprawi największą radość jeśli będzie przede wszystkim zaskoczeniem, a dodatkowo trafionym upominkiem. Innym wyjściem z tej sytuacji może być zapytanie najlepszych przyjaciółek żony o czym czym ona marzy i co chciałaby otrzymać.

Jednak z pewnością wielu z was zna swoje żony na tyle dobrze, że wybór odpowiedniego prezentu mikołajkowego dla żony nie powinien być większym problemem.

Co będzie najlepszym pomysłem na prezent dla żony na Mikołajki?

Jeśli chodzi o to jaki prezent na Mikołaja dla żony będzie najlepszy to tutaj trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Wszystko zależy bowiem od indywidualnych preferencji Twojej ukochanej. Jeżeli naprawdę nie wiesz co żona chciałaby dostać lub nie masz żadnego konkretnego pomysłu na prezent dla żony na Mikołajki to możesz zdecydować się na prezent uniwersalny. Coś takiego powinno spodobać się każdej kobiecie. Co to może być? Na przykład wszelkiego rodzaju kosmetyki czy biżuteria. Choć w tym drugim przypadku trzeba trochę uważać i znać styl swojej żony.

Inną ciekawą grupą produktów, które świetnie sprawdzą się jako mikołajkowy prezent dla żony są upominki personalizowane. Obecnie spersonalizować można dosłownie wszystko, od kubków czy koszulek po piersiówki czy nawet bieliznę. Taki prezent to nie tylko przedmiot, ale także część waszej wspólnej historii – jakieś ważne zdjęcie czy cytat.

Jak znaleźć prezent mikołajkowy dla żony?

Skoro zbliża się dzień 6 grudnia to najwyższa pora, żeby zastanowić się co kupić żonie na mikołaja. Wszak w obecnych czasach Święty Mikołaj nie odwiedza już tylko dzieci, Mikołajki to doskonała okazja aby obdarować bliskich i znajomych drobnymi upominkami.

Dlatego może być ci potrzebny pomysł na prezent na mikołajki dla żony. Jeśli tu trafiłeś to faktycznie zastanawiasz się nad tym tematem, dobrze! Z naszej strony możesz liczyć na wsparcie w postać propozycji na prezent dla żony na mikołaja.

A tak naprawdę całe mnóstwo różnego rodzaju inspiracji oraz porad. Nie tylko w kwestii wyboru ale także pakowania czy przygotowywania.

Mikołajkowy prezent dla żony – jak go zapakować i podarować?

A zatem, jeśli już wybrałeś i wiesz co kupić żonie na mikołajki to dobrze byłoby teraz zająć się pakowaniem. Co prawda zawsze możesz wykorzystać klasykę czyli papier do pakowania albo torebkę na prezent. Jednak dobrym pomysłem jest wybranie czegoś bardziej kreatywnego.

Mikołajkowy prezent dla żony możesz zapakować na tysiąc różnych sposobów, tutaj podamy kilka ciekawych propozycji. Pierwsza z nich to zapakowanie prezentu w zwykły papier i ozdobienie go własnoręcznie.

Jeśli prezent prezent mikołajkowy dla żony planujesz wrzucić do pudełka to możesz dodatkowo ozdobić je z zewnątrz dekoracjami utrzymanymi w klimacie mikołajkowym i świątecznym.

Inny pomysł to zapakowanie prezentu w jedno pudełko, a każde kolejne, coraz większe pakować jedno do drugiego. Wówczas frajda z otwierania jest jeszcze większa.

Prezent dla żony na mikołajki to nie wszystko, sprawdź też: