Brat i siostra to jedne z najbliższych osób w otoczeniu, którzy znają Cię jak nikt inny. Wiedzą o Twoich pasjach, znają słabości i marzenia. I gdy Twój brat świętuje imieniny chcesz mu podarować niebanalny prezent. Przychodzimy więc z pomocą i inspirujemy.

Jak wybrać prezent na imieniny dla brata?

Prezent na imieniny dla brata spędza ci sen z powiek, bo od dłuższego czasu nie jesteś w stanie znaleźć nic ciekawego? Odchodzisz już od zmysłów bo kompletnie nie wiesz co kupić bratu na imieniny, a czas wręczenia upominków zbliża się wielkimi krokami? W takim razie spróbujemy ci pomóc, naszym zestawem pomysłów i inspiracji na prezent dla brata na imieniny.

Nasz propozycja podzielona jest na kilka obszarów. Po pierwsze proponujemy konkretne prezenty, jakie możesz zakupić klikając klikając poszczególne zdjęcia. Inna opcja to podział upominków na typy, dzięki którym zawęzisz obszar poszukiwania, a ostatnia metoda to wybór prezenty dla brata na imieniny w oparciu o wykonywany zawód czy pasje i zainteresowania.

Co kupić bratu na imieniny?

To dość szeroki temat. Przecież chcesz, aby prezent dla brata na imieniny wywołał uśmiech na jego twarzy, był przydatny i niepowtarzalny.
Zanim dokonasz wyboru może warto rozważyć jakie zainteresowania ma brat, co go inspiruje, czym zajmuje się w pracy i w wolnym czasie. Dobrym pomysłem może być też coś przydatnego lub zupełnie odmiennego, coś co go totalnie zaskoczy. A może właściwym rozwiązaniem będzie prezent na imieniny dla brata z nutką dobrego humoru? Pomysłów jest wiele.

Przydatny prezent dla brata na imieniny

Co kupić bratu na imieniny, aby było funkcjonalne na co dzień? Najpierw zróbmy research. A może skórzany, elegancki portfel? Świetnie się prezentuje i z dodatkowym dedykacyjnym grawerem będzie przypominał bliską mu osobę.
Odzież w postaci koszulki, bluzy z oryginalnym nadrukiem to zawsze dobry pomysł. Przecież doskonale orientujemy się w rozmiarze i na pewno coś wybierzemy.
Personalizowany koc czy aksamitna poducha zadowoli brata – zmarzlucha. Do tego kubek na ciepłe kakao, grube skarpety i termofor. To zawsze dobry prezent na imieniny dla brata, który obchodzi je zimową porą.

Zabawny prezent na imieniny dla brata? Czemu by nie?

Co można kupić bratu na imieniny, jeśli jest on osobą zabawną i lubi żarty? Z pewnością ucieszy się z cukierków w opakowaniu z humorystycznym napisem. Pomysł smaczny i… dowcipny – jak Twój brat.
Jeśli wiesz, że wybiera się na wczasy w najbliższym czasie to może leżak z dedykacją specjalnie dla niego. Jego gusta zadowolą też skarpetki – ogórki zapakowane do słoika lub skarpetki upchane do torebki imitującej opakowanie z hamburgera czy pizzy. To zawsze świetny deal na prezent dla brata na imieniny.
A może by tak pierdząca zabawka czy papier toaletowy w postaci zrywanych imitacji 100 zł banknotów będzie w stylu Twojego brata?

Prezent na imieniny dla pasjonatów

Każdy ma jakieś zajawki lub hobby, które uwielbia w czasie wolnym od szkoły czy pracy. Jeśli Twój brat to stały bywalec siłowni to może dobrym pomysłem będzie oryginalny ręcznik albo bidon czy pas do ćwiczeń siłowych.
Prezentem dla brata na imieniny, który uwielbia spędzać czas na majstrowaniu w garażu może być profesjonalny zestaw narzędzi w prezentowym boxie lub komplet kluczy dla mechanika. Z pewnością nie pogardzi też profesjonalnymi kosmetykami do pielęgnacji auta czy motocykla , które jest jego oczkiem w głowie.
Dla brata, który lubi wędkować przyda się podręczny multitool czy personalizowany termos na poranną kawę w plenerze.

Co kupić bratu na imieniny, który kocha adrenalinę?

W tej kwestii wybór też jest ogromny. Kierując się tym, co brat lubi może warto podkręcić trochę atmosferę i podarować mu odrobinę więcej wrażeń. Dla miłośników sportów wodnych z pewnością można kupić flyboard, czyli lot nad wodą w specjalnych butach. Wrażenia niezapomniane!
Pasjonat szybkich samochodów będzie uradowany z jazdy bolidem czy sportowym treningiem jazdy autem wyścigowym. Niezapomniane wrażenia sprawi też wyprawa off Road z przyjaciółmi.
Ekstremalne strzelanie z broni maszynowej, skok spadochronem, na bungee z pewnością staną się niezapomnianym prezentem na imieniny dla brata.
Bardzo oryginalnym i bezpiecznym wyjściem jest podarunek w postaci gift card na wybraną kwotę i samodzielny wybór atrakcji. Każdy brat byłby zadowolony!