Jaki prezent dla żony na 40 urodziny?

Co na 40 urodziny dla żony?

Już wkrótce wielka okazja w życiu twojej drugiej połówki a ty nadal nie wiesz jaki prezent na 40 urodziny dla żony kupić? Wciąż nie znasz odpowiedzi na pytanie co kupić żonie na 40 urodziny? To wcale nie jest takie trudne jak, zapewne w tym momencie ci się wydaje. Powiemy więcej znalezienie idealnego prezentu dla żony na 40 urodziny jest bardzo proste. Wystarczy, że zastosujesz się do naszych wskazówek.

A jeśli nie masz czasu lub ochoty na czytanie tych porad, możesz od razu przejść do sesji końcowej, która zawiera gotowe propozycje na prezent na 40 urodziny dla żony. Jednak jeśli chcesz się stać prawdziwym mistrzem prezentowym rzuć okiem na następny akapit.

Prezent na 40 urodziny dla żony – jak znaleźć idealny?

Wszystko rozbija się o to, że prezent na 40 urodziny dla żony powinien być trafiony. Co to dokładnie znaczy? Tak naprawdę to słowo może mieć wiele różnych znaczeń. Z jednej strony trafiony prezent wywołuje pozytywne emocje, zarówno w momencie jego otrzymania jak i dłuższej lub krótszej przyszłości. Przykład – twoja żona uwielbia sporty ekstremalne i dajesz jej na prezent lot balonem. Taki prezent na 40 urodziny dla żony wywoła radość zarówno w dniu urodzin jak i w chwili rozpoczynającej lot. Frajdą będzie także sam przelot a co więcej taka przygoda będzie długo żywa we wspomnieniach i opowieściach czy na zdjęciach.

Inny przykład – żona uwielbia spędzać czas w kuchni na gotowaniu i pieczeniu a jej specjalnością są ciasta i ciasteczka? W takim przypadku prezent dla żony na 40 urodziny może być jakimś fajnym gadżetem do pieczenia. Na przykład może to być wyjątkowego kształtu forma na ciasto czy książka z przepisami. Taki podarunek zapewni radość w chwili otrzymania oraz za każdym razem kiedy ukochana będzie używana tego przedmiotu. Innym ciekawym rozwiązaniem może być szkolenie albo warsztaty cukiernicze.

Prezent dla żony na 40 urodziny – na co uważać?

W szale prezentowych zakupów nie daj się ponieść emocjom. Nie wszystko co wpadnie ci w oko musi być gotowym pomysłem na idealny prezent dla żony na 40 urodziny. Tu nie chodzi o twoje upodobania a o to o czym marzy i czego pragnie twoja żona. Powinieneś uważać na takie prezentowe pułapki jak gotówka, karty podarunkowe, akcesoria gospodarstwa domowego czy chociażby odzież.

Gotówka to pójście na łatwiznę. Taki prezent dla żony na 40 urodziny raczej nie będzie wyrazem twojego zaangażowania, które jest dość istotnym ele netem obdarowywania innych. Podobnie jest z kartami podarunkowymi. Wybierając taki prezent dla żony na 40 urodziny tak naprawdę przerzucany na solenizantkę konieczność wybrania czegoś konkretnego. Akcesoria użytku domowego to niby konkret, jednak jest to prezent z którego korzystać będą wszyscy domownicy. A idealny prezent na 40 dla żony powinien być raczej kwestią indywidualną. W najgorszym wypadku prezent może stać się nawet obrazą i powodem do długiego focha. A dobrze wiesz, że lepiej tego uniknąć.

Prezent na 40 dla żony – co można kupić?

A jaki prezent na 40 urodziny żony okaże się strzałem w dziesiątkę? Najlepiej taki dopasowany do hobby czy zainteresowań. Tutaj nie podamy ci konkretnej odpowiedzi bo hobby jest co niemiara. I tak naprawdę trafionym prezentem dla żony na 40 urodziny może być wszystko. Jeśli lubi konie podaruj jej książkę o koniach albo przejażdżkę dorożką, lubi chodzić po górach – wybierz kubek termiczny, przewodnik górski albo funkcjonalny plecak. Książka czy gadżet książkowy sprawdzi się w przypadku mola książkowego.

Ciekawy prezent na 40 dla żony to także różnego typu pamiątki sentymentalne. Możesz znaleźć ważne dla żony zdjęcie, zeskanować je i wydrukować na większym formacie po czym oprawić w ładną ramkę. Jeśli takich zdjęć jest dużo możesz je umieścić w albumie lub fotoksiążce.

Fajna opcja na prezent na 40 urodziny dla żony to także różnego typu prezenty personalizowane. Taki upominek możesz wykonać samodzielnie lub wybrać coś z oferty sklepów oferujących personalizowanie gadżety. A ich propozycje są naprawdę różne. Bez problemu znajdziesz poduszki, kubki czy koszulki z wybranym przez ciebie zdjęciem lub tekstem. A jeśli to cię nie zadowala personalizacji podlegają też bardziej nietypowe przedmioty jak nawet bielizna!

Jeśli potrzebujesz więcej konkretów to poniżej znajdziesz aż 60 propozycji na prezent na 40 urodziny żony.

Prezent dla żony na 40 urodziny to nie wszystko, sprawdź też: