Pomysły na prezent dla 17-letniego chłopca

Prezent dla 17 letniego chłopaka – konkretne pomysły

Prezent dla chłopca 17 lat

Zbliża się impreza urodzinowa, a ty nie wiesz co kupić chłopakowi na 17 urodziny? Na jaki prezent dla 17 letniego chłopaka się zdecydować? Nie martw się, w tym przewodniku znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. Niezależnie od tego, czy chcesz zaskoczyć solenizanta nowoczesnym gadżetem, drobiazgiem czy jakimkolwiek innym prezentem, pamiętaj, że taki upominek to za każdym razem ogromna frajda. Będzie jeszcze większa, jeśli prezent dla siedemnastolatka okaże się trafiony. Nie zawsze łatwo jest taki znaleźć.

Kolejną trudnością jest utrzymanie urodzinowej niespodzianki w tajemnicy. Chłopcy są bardzo niecierpliwi i chcą wiedzieć wszystko od razu. Poza tym, prezent dla chłopaka 17 lat oznacza co najmniej 2 wyzwania dla ciebie. Po pierwsze, znalezienie odpowiedniej niespodzianki, a po drugie, utrzymanie jej w tajemnicy aż do urodzin.

Co na prezent dla 17 letniego chłopaka?

Oto kilka propozycji, które pomogą ci nie tylko upewnić się, że twoje plany nie są zagrożone demaskacją przez wścibskiego nastolatka, ale także znaleźć idealny prezent na 17 urodziny dla chłopaka. Jeśli chcesz, aby twój plan się powiódł, bądź dobrym detektywem. Jeśli nie jesteś pewien, co kupić chłopakowi na 17 urodziny, zrób dobre rozpoznanie. Po pierwsze, sprawdź jego zainteresowania, ulubione sposoby spędzania wolnego czasu czy preferencje dotyczące hobby. Choć bezpośrednie zapytanie nastolatka może być kuszące, jest to ryzykowny sposób na znalezienie odpowiedzi.

Jeśli możesz, posłuchaj nastolatka przez jakiś czas. Posłuchaj, co ma do powiedzenia o swoich przyjaciołach, obserwuj jego zachowanie podczas wspólnych zakupów. Aby nie zapomnieć o czymś ważnym, zwróć uwagę przede wszystkim na jego zainteresowania i preferencje. Nie bądź jednak zbyt agresywny, bo wzbudzisz podejrzenia.

Pomysł na prezent dla chłopaka na 17 urodziny – jak zachować go w tajemnicy?

Nastolatki są bardzo inteligentne i nadmierne dopytywanie może być dla nich sygnałem, który poinformuje ich o twoich intencjach. Dlatego szukając inspiracji na prezent dla 17 letniego chłopaka, spróbuj innej opcji. Poszukaj informacji u przyjaciół lub rodzeństwa. Być może będą w stanie powiedzieć, co może spodobać się solenizantowi. Pamiętaj, aby podkreślić, że powinni zachować waszą rozmowę w tajemnicy, ponieważ chcesz, aby solenizant był zaskoczony.

Zadbaj również o swoją niespodziankę w inny sposób. Przykładowo, jeśli nastolatek współdzieli twoje konto na Allegro, ma dostęp do twojego maila lub innych miejsc, w których może zobaczyć paragon z zakupu, będziesz musiał zatrzeć ślady lub użyć innych kont. Nie ma nic gorszego niż zaplanowanie niespodzianki i zorientowanie się, że dziecko otrzymało SMS-a z kodem odbioru lub, co gorsza, odebrało paczkę od kuriera.

Idealny prezent dla siedemnastolatka?

Wymyślanie pomysłu na prezent dla siedemnastolatka może być najtrudniejszą częścią całego procesu. Pamiętaj, że wspaniała niespodzianka nie musi być prezentem materialnym. Możesz zaskoczyć go niesamowitym przeżyciem i doświadczeniem. Wypad pod namiot, przygoda na łonie natury, czy bilety na wyczekiwane wydarzenie mogą być świetnym sposobem na stworzenie wspomnień na całe życie. Możesz nawet stworzyć kosz prezentowy wypełniony bonami podarunkowymi lub przedmiotami tematycznymi związanymi z konkretną atrakcją.

Inną opcją jest zaplanowanie przyjęcia-niespodzianki dla solenizanta. Jasne, przyjęcia urodzinowe niespodzianki są dość powszechne, ale zawsze jest to świetny sposób na świętowanie. Oczywiście dobrze dobrany prezent na 17 urodziny dla chłopaka powinien być jego dopełnieniem.

Prezent dla chłopaka na 17 urodziny – znajdź dobrą kryjówkę

Jeśli chcesz zrobić niespodziankę nastolatkowi, musisz mieć miejsce, w którym do tego dnia będziesz mógł przechowywać prezent dla siedemnastolatka. Nastolatek może już znać wszystkie twoje kryjówki. Jeśli od lat chowasz prezenty w tej samej szufladzie, wybierz inne, nieznane miejsce. Jeśli 17-latek jest bardzo ciekawski i uwielbia węszyć, możesz nawet ukryć prezent dla 17 letniego chłopaka w domu swoich przyjaciół.

Jeśli zdecydujesz się ukryć prezent w domu przyjaciela lub członka rodziny, wyraźnie zaznacz, że jest to niespodzianka. Ostatnią rzeczą, której chcesz, jest to, że ktoś inny przypadkowo wspomni o tym podczas rozmowy z solenizantem.

Upewnij się, że wybrana przez Ciebie kryjówka jest bezpieczna i pewna, zwłaszcza jeśli przedmiot jest kosztowny.

Na przykład, próba ukrycia urządzenia elektronicznego w wilgotnym miejscu lub wystawienie go na działanie ekstremalnych temperatur może spowodować jego uszkodzenie.

Co kupić chłopakowi na 17 urodziny i jak zachować to w tajemnicy?

Jeśli możesz, nie dziel się niespodzianką z rodzeństwem i bliskimi przyjaciółmi solenizanta. Tych bliskich przyjaciół łatwo przekupić i mogą zrujnować niespodziankę, zwłaszcza jeśli nastolatek nabierze podejrzeń i będzie zadawał pytania.

Jeśli już tak bardzo starałeś się dowiedzieć, co kupić chłopakowi na 17 urodziny, nie pozwól, aby niespodzianka zawczasu wyszła na jaw. A jeśli nadal nie masz pomysłu, koniecznie sprawdź naszą listę propozycji oryginalnych i nieszablonowych prezentów. Znajdziesz ją poniżej.

Prezent dla chłopaka na 17 urodziny to nie wszystko, sprawdź też: