Prezent dla babci na 70 urodziny – co wybrać?

Jaki prezent dla babci na 70 urodziny?

Co kupić babci na 70 urodziny?

Ilość dostępnych odpowiedzi jakie mogą paść na pytanie co kupić babci na 70 urodziny jest przeogromna. Wiele zależy bowiem od indywidualnych cech babci, jej preferencji, zainteresowań, hobby, ulubionych sposobów spędzania czasu. Zanim pójdziesz na zakupy warto, żebyś przygotował sobie listę wszystkich propozycji jakie wchodzą w grę jeśli chodzi o prezent dla babci 70 lat. Sporządzenie listy warto poprzedzić krótką analizą zainteresowań czy ostatnich wydarzeń z życia seniorki.

Z zebranych pomysłów wybierzesz 1, który finalnie trafi do solenizantki. Ważne, żeby wybór był przemyślany i oparty na konkretnej wiedzy o solenizantce. W momencie, gdy znajdziesz już odpowiedni prezent nie zapomnij ładnie go zapakować, ładne opakowanie może zmienić więcej niż ci się wydaje. Do prezentu warto załączyć również kartkę z przygotowanymi przez ciebie życzeniami.

Jaki prezent na 70 urodziny dla babci wybrać?

Jeśli wiesz czym interesuje się solenizantka to z łatwością powinieneś wskazać odpowiedni prezent dla babci na 70 urodziny. Niżej przeanalizowaliśmy sytuację pod kątem kilku najczęściej spotykanych wśród seniorów hobby. Oczywiście ta lista nie wyczerpuje tematu, a jest tylko wskazówką, inspirację.

Babcia jest ogrodniczką

Dla wielu babć przydomowy ogródek czy ogród na działce to bardzo ważna część życia. Jeśli twoja lubi spędzać czas na sadzeniu i pielęgnowaniu roślin to pomysł na prezent na 70 urodziny babci masz jak w banku. Narzędzia ogrodnicze przydatne w pracy to strzał w 10!

Możesz też spróbować z innej strony. Donice, ozdoby do ogrodu, sadzonki, nasiona, cebulki rzadkich lub uwielbianych przez babcię roślin to także ciekawa opcja.

Babcia uwielbia gotować

Jeśli babcia kocha spędzać swój czas na gotowaniu to możesz bez oporów sprawić jej na prezent akcesoria do kuchni. Idealnie, jakby były to nietypowe, oryginalne przedmioty a nie klasyczne trzepaczki czy wałki do ciasta. Bądź kreatywny! Na pewno warto rzucić okiem na ciekawe foremki do ciast, akcesoria do przygotowywania wyjątkowych dań czy przedmioty spersonalizowane np. fartuszek.

Babcia lubi wspominać

Kiedy twoja babcia uwielbia wracać pamięcią do wydarzeń z przeszłości to masz minimum dwie możliwości. Z jednej strony możesz wybrać, pełną wspomnień fotoksiążkę albo album lut też ramkę z ulubionym zdjęciem babci. Drugi wariant to coś niematerialnego – wspólne spotkanie i wspomnienia najpiękniejszych chwil z przeszłości.

Babcia uwielbia czytać

Jeśli babcia jest molem książkowym to masz naprawdę mnóstwo opcji do wyboru. Musisz tylko sprawdzić jaki gatunek literatury lub jakich autorów babcia lubi czytać. Mając te informacje wybierzesz pozycję, której babcia jeszcze nie ma w swojej biblioteczce.

Babcia namiętnie pije kawę

Jeśli solenizant jest zapalonym kawoszem to bez problemu można znaleźć dla niego prezent. Kawa i związane z nią akcesoria to ponadczasowa klasyka wśród upominków, nie tylko na prezent dla babci na 70 urodziny. Po pierwsze możesz wybrać samą kawę, lub zestaw kilku różnych gatunków. Z drugiej wszelkiego rodzaju akcesoria, w tym młynki do kawy czy ekspresy.

Babcia jest aktywna fizycznie

Podczas, gdy babcia jest aktywna fizycznie to z łatwością znajdziesz dla ciekawy prezent na 70 urodziny dla babci. Może to być zarówno sprzęt do ćwiczeń taki jak np. kijki nordic walking czy mata do ćwiczeń albo rowerek stacjonarny. Równie dobrze sprawdzić się mogą akcesoria i odzież sportowa. Torby podróżne, plecaki na piesze wycieczki czy kubki termiczne na ulubiony napój.

Prezent dla babci na 70 urodziny to nie wszystko, sprawdź też: