Vouchery na prezent

Voucher na prezent

Voucher na urodziny to bardzo praktyczne i uniwersalne rozwiązanie. Szczególnie wtedy kiedy nie masz konkretnego pomysłu na prezent lub boisz się, że to co zamierzasz wybrać może nie spodobać się obdarowywanej osobie. To bezpieczne wyjście z takiej sytuacji, które pozostawia obdarowanemu spore pole do manewrowania.

Voucher na prezent to także świetna opcja na podarunek dla kogoś kogo znasz słabo, krótko albo wcale. Wówczas dając voucher nie ryzykujesz nieprzyjemnego zaskoczenia i tego, że prezent w ogóle się nie sprawdzi.

Voucher na urodziny – kiedy się sprawdzi

Jak wspomnieliśmy powyżej, voucher na urodziny to dobry pomysł w przypadku kiedy nie znasz solenizanta zbyt dobrze. Lub znasz go całkiem nieźle ale nie masz pewności co do tego co może mu się spodobać.

Dając voucher przekazujesz niejako odpowiedzialność za wybór prezentu na samego zainteresowanego. Z jednej strony to świetnie bo kto jak nie on będzie wiedział najlepiej co chce dostać. Z drugiej jednak strony jest to wyjście mało kreatywne. Raczej sprawdzi się będzie w przypadku znajomych z pracy, nauczycieli czy szefa. Jednak w przypadku rodziny i najbliższych przyjaciół może nie wystarczyć.

Tutaj potrzebne jest większe zaangażowanie i kreatywność. Jeśli koniecznie chcesz dać voucher to poza nim warto uzupełnić prezent o coś własnoręcznego – kartkę z życzeniami lub inny drobiazg.