Co można kupić mężowi na prezent imieninowy?

Co kupić mężowi na imieniny? Postanowiliśmy stworzyć krótki poradnik, co będzie dobrym prezentem imieninowym dla mężczyzny. Pojawią się konkretne propozycje, które są dość uniwersalne. Proponujemy produkty z różnych kategorii. Sprawdź naszą listę prezentów.

Prezent na imieniny dla męża – drogeryjne inspiracje

Wiele propozycji na prezent na imieniny dla męża znajdziesz na półkach drogeryjnych. Koniecznie sprawdź też ofertę internetowych sklepów kosmetycznych. A więc, co warto kupić? Poniżej lista:

  • Ciekawy zapach – perfumy to zawsze dobra opcja. Jeśli znasz ulubiony zapach męża, to wybierz właśnie go lub coś o podobnych nutach aromatycznych. Nieco inny zapach jest dobrą opcją na odświeżenie męskiej kosmetyczki
  • Kosmetyczka – jeśli Twój mąż lubi być zadbany i używa większą ilość produktów, to męska kosmetyczka to świetna opcja. Jeśli dużo podróżujecie, to będzie to bardzo praktyczny prezent. Jeżeli zależy Ci na personalizacji, np. imieniu męża lub inicjałach, wiele sklepów internetowych ma tę opcję w ofercie.
  • Zestaw kosmetyków – tutaj warto wziąć pod uwagę, co mąż stosuje w obecnej chwili. Może jest fanem konkretnej marki kosmetycznej, a może jest coś, w co od dawna chciał się zaopatrzyć? Zestaw możesz stworzyć sama. Możesz przyjrzeć się też gotowym pakietom prezentów. Jeśli mąż ma brodę, to koniecznie zwróć uwagę na zestawy kosmetyków, służące do jej pielęgnacji i stylizacji.

Co kupić mężowi na imieniny? Może coś z duszą?

Prezent imieninowy dla męża przypominający o waszej miłości, na pewno go ucieszy i wzruszy. Przy okazji będzie to świetna pamiątka. Co w tej kategorii warto kupić?

  • Ramka z waszym zdjęciem – taka zwykła ramka może być zbyt nudna i pospolita. Oryginalnym produktem będzie ramka z możliwością odtwarzania waszej ulubionej piosenki. Atrakcyjnym prezentem będzie też ramka multimedialna.
  • Album z waszymi zdjęciami – możesz namówić męża na intymną sesję zdjęciową. Będzie to ciekawe doświadczenie i piękna pamiątka waszej miłości i bliskości cielesnej. Fotoksiążka to najlepsza opcja.
  • Obraz na płótnie – jest kilka miejsc w sieci, gdzie można zamówić ręcznie malowany obraz. Malowidło powstaje na bazie waszego zdjęcia.

Prezent imieninowy dla męża z personalizacją

Prezent dla męża na imieniny z personalizacją daje gwarancję wyjątkowości. Co mężowi na imieniny kupić, aby go zaskoczyć unikatowym prezentem? Pomyśl o czymś, czego często używa lub potrzebuje. Jeśli lubi dobry alkohol, to sprezentuj mu szklankę do whisky z inicjałami. Jeśli kocha piwo i wieczór bez niego jest wieczorem straconym, to kufel z jego imieniem na pewno go ucieszy. A może męski portfel? Wiele firm oferuje personalizację swoich produktów. Zegarek to również must have każdego mężczyzny. Wybierz ten ze skórzanym paskiem, który jest stylowym klasykiem. Elegancka koszula z własnym projektem haftu to coś, co musi znaleźć się w męskiej garderobie.
A jaki prezent na imieniny męża, który jest fanem luźnego stylu? Wybierz wysokiej jakości bawełnianą koszulkę. Lepsze są te o kroju polo – bardziej eleganckie, pasujące na prezent imieninowy. Możesz umieścić na niej inicjały, imię, logo ulubionego klubu piłkarskiego, ukochaną markę samochodu lub jakiś motywujący napis.

Coś słodkiego i z procentami

Co kupić mężowi na imieniny, który kocha słodycze? Pomyśl o czekoladkach w wyjątkowej oprawie. Postaw na coś oryginalnego z dobrym składem. A co do tego? Dla faceta najlepiej wybrać butelkę wina albo whisky. Fajną opcją jest też zgrzewka piwa kraftowego. Możesz pomyśleć też o wypadzie na degustację owych trunków.