Dzień 6 grudnia to data w kalendarzu na którą z niecierpliwością czekają przede wszystkim dzieci. Szczególnie te najmłodsze, które tego dnia otrzymują od Świętego Mikołaja swoje upragnione upominki. Ale tego dnia z prezentów cieszą się nie tylko najmłodsi. Również niejeden dorosły dostaje od Świętego coś miłego, oczywiście jeśli zasłużył.

Jeśli chcesz, żeby Twoja dziewczyna poza prezentem od prawdziwego Mikołaja otrzymała jeszcze inny upominek to na pewno sprawisz jej mnóstwo radości. Jeśli dodatkowo prezent dla dziewczyny na Mikołajki będzie trafiony to ona tym bardziej to doceni. W tym poradniku pokażemy Ci aż 100 inspiracji na prezent mikołajkowy dla dziewczyny, który możesz jej podarować w tym wyjątkowym dniu.

Sprawdź też: co można kupić dziewczynie na walentynki!

Jak wybrać prezent dla dziewczyny na Mikołajki?

Przede wszystkim prezent mikołajkowy dla dziewczyny powinien odpowiadać jej potrzebom czy zainteresowaniom. Jeśli jesteście razem od dłuższego czasu i dobrze się znacie to nie powinno być problemu z ustaleniem jaki upominek mikołajkowy może spodobać się dziewczynie. Nieco gorzej mają pary z mniejszym stażem, tutaj zazwyczaj jest tak, że poziom znajomości nie pozwala jeszcze na wybranie prezentu, który będzie w 100 % trafiony. Jeśli nie jesteś pewien jaki wybrać prezent dla dziewczyny na Mikołajki będziesz musiał trochę poszpiegować.

Z jednej strony możesz zwrócić się do znajomych czy rodziny swojej dziewczyny i od nich dowiedzieć się jaki prezent mikołajkowy dla dziewczyny sprawi jej największą radość. To rozwiązanie jest względnie bezpieczne, bo istnieje duża mniejsza szansa, że ona dowie się o Twoim pomyśle. Drugą opcją, dużo bardziej niebezpieczną i wymagającą większego sprytu jest delikatne i dyskretne wypytanie dziewczyny co chciałaby dostać i o czym marzy.
Prezenty dla dziewczyny na Mikołaja

Jakie są najlepsze prezenty na Mikołajki dla dziewczyny?

Jeśli chodzi o sprawdzone pomysły na prezent mikołajkowy dla dziewczyny to z pewnością można wskazać tutaj lubiane przez większość kobiet kosmetyki. Mogą to być wszelkiego rodzaju akcesoria do makijażu, a więc podkłady, tusze do rzęs czy błyszczyki. Czy na przykład kosmetyki do pielęgnacji włosów – olejki, maski czy wcierki. Jeśli nie wiesz jakie kosmetyki preferuje Twoja dziewczyna to możesz dyskretnie zajrzeć do jej kosmetyczki i zobaczyć który z kosmetyków jest na wyczerpaniu. Upewnij się, że była z niego zadowolona i kup taki sam!

Innymi propozycjami na prezent dla dziewczyny na Mikołajki mogą być chociażby produkty z szeroko pojętej kategorii jaką jest moda. To doprawdy bardzo rozległe zagadnienie i jeśli nie czujesz się na siłach to nie podążaj tym tropem w trakcie poszukiwań idealnego prezentu mikołajkowego dla dziewczyny. Nie ma bowiem nic gorszego jak niedopasowana, czy co gorsza za mała bluzka bądź spodnie. Jeżeli naprawdę nie masz pomysłu na prezent mikołajkowy dla dziewczyny to najlepszą opcją wydaje się być wybór upominku uniwersalnego takiego jak np. czekoladki, kwiaty czy pluszak.

Prezent na Mikołajki dla dziewczyny – propozycje 1 – 4

Prezent dla dziewczyny na Mikołajki – propozycje 5 – 10

Prezent na Mikołaja dla dziewczyny – propozycje 21 – 26

Mikołajkowy prezent dla dziewczyny – propozycje 37 – 42

Prezent dla dziewczyny na Mikołaja – propozycje 53 – 58

Prezent mikołajkowy dla dziewczyny – propozycje 69 – 74

Prezenty na Mikołajki dla dziewczyny – propozycje 85 – 90

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *