Jaki prezent dla żony na 60 urodziny?

Prezent urodzinowy dla żony na 60 lat

Brak pomysłu na prezent dla żony na 60 urodziny to okropne uczucie. Często czujemy bezsilność, bo chcemy dać naszej drugiej połowie coś naprawdę wyjątkowego, a nic takiego nie przychodzi nam do głowy. Odpowiedź na pytanie co kupi żonie na 60 urodziny wydaje się być nieosiągalna a nasze pomysłu to oklepane banały, które są dalekie od naszych oczekiwań. Choć nie zawsze tak jest to spotykamy się z tym problemem dość często.

Ale nie wszystko stracone bo w tym poradniku znajdziesz konkretne pomysły na prezent na 60 urodziny dla żony a ponadto wskazówki i podpowiedzi co kupić żonie na 60 lat i jak to znaleźć. Jeśli nie masz ochoty czytać naszych porad przejdź bez zwłoki na sam koniec artykułu gdzie znajdziesz 60 pomysłów na prezent dla żony na 60 urodziny. W innym wypadku zapraszamy do lektury.

Prezent dla żony na 60 urodziny – wskazówki i porady

Żeby uszczęśliwia żonę w rocznicę jej okrągłych urodzin prezent dla żony na 60 urodziny wcale nie musi być duży ani drogi. Co prawda może, ale pod żadnym pozorem nie musi. Dużo większe znaczenie ma twoje zaangażowanie, poświęcony czas, włożone serce i kreatywność. Upominek urodzinowy nie musi być nawet przedmiotem! Z powodzeniem możesz podarować żonie coś niematerialnego. Co to może być?

Przykładowo taki prezent na 60 urodziny żony to na przykład wspólnie spędzony czas. Możesz zabrać żonę na wycieczkę, romantyczną kolację czy weekend tylko we dwoje. Fajną opcją są też różnego rodzaju przeżycia i doświadczenia. Jeśli twoja luba kocha sporty ekstremalne daj jej w prezencie skok na bungee, lot paralotnią czy też przejażdżkę szybkim, sportowym samochodem.

A jeśli woli spokojniejsze sposoby spędzania wolnego czasu na prezent na 60 urodziny żony wybierz warsztaty kulinarne, degustację wina czy wizytę w parku tematycznym, zoo lub ogrodzie botanicznym. Podobnych opcji jest naprawdę mnóstwo i nie powinieneś mieć problemu z wybraniem czegoś co najbardziej odpowiada twojej żonie.

Prezent na 60 urodziny żony a hobby

Sprawdzony sposób na prezent dla żony na 60 urodziny to jego dopasowaniem do zainteresowań solenizantki. I tu zaczyna się cała zabawa bo takich hobby może być naprawdę mnóstwo. W pierwszej kolejności, szukając pomysłu musisz zidentyfikować to czym żona interesuje się w tym momencie. To ważne żebyś miał aktualne informacje bo nawet jeśli żona lubiła coś w przeszłości wcale nie musi to oznaczać że nadal sprawia jej to frajdę.

Kiedy zdobędziesz właściwe informacje przygotuj sobie kartkę lub otwórz notatnik w telefonie i zapisz swoje pomysły na prezent dla żony na 60 urodziny. Wypisz ich co najmniej kilkanaście i nie ograniczając się budżetem ani w ogóle realnością. Po takiej burzy mózgów odpowiedź na pytanie co kupić na 60 urodziny żonie powinna być już blisko.

Drogą eliminacji z kilkunastu pomysłów wybierzesz ten jeden, który finalnie trafi do twojej żony.

Co kupi żonie na 60 i o czym jeszcze pamiętać?

Sam zakup prezentu na 60 urodziny żony to jeszcze nie koniec. Pozostaje ci pakowanie prezentu, najlepiej w jakiś kreatywny i nieoczywisty sposób. Duże wrażenie może zrobić na żonie także własnoręcznie wykonana kartka z życzeniami lub chociaż malutki bilecik z miłym słówkiem.

Pamiętaj żeby twój pomysł na prezent dla żony na 60 urodziny nie został odkryty zbyt wcześnie bo zepsujesz w ten sposób niespodziankę. Bądź cierpliwy i nawet jeśli znalazłeś ideał prezentowy to zaczekaj do dnia jej urodzin.

Prezent dla żony na 60 urodziny to nie wszystko, sprawdź też: