Jaki prezent dla żony 30 urodziny?

Jaki prezent dla żony na 30 urodziny?

Prezent dla żony na 30 urodzin to dla ciebie wyzwanie w ostatnich dniach? Musisz znaleźć odpowiedź na pytanie co kupić żonie na 30 urodziny a czasu jest coraz mniej? Doskonale rozumiemy, że zbliżające się urodziny to nie tylko przyjemności, ale też obowiązek jaki mamy do spełnienia. Jest on o tyle ważny jeśli to nasza ukochana żona wkrótce świętować będzie trzecią dekadę swojego życia.

Prezent na 30 urodziny dla żony to nie wszystko. Celebracja tego święta to przede wszystkim piękny czas, który powinien być dla was okresem szczególnym. Czasem radości, momentem wspomnień o pięknych chwilach z przeszłości, a także refleksją na temat przyszłości.

Pamiętaj o tym że prezent dla żony na 30 urodzin bez względu na wartość materialną może być naprawdę drogocenny, a nawet bezcenny.

Prezent na 30 urodziny dla żony – skąd czerpać inspiracje?

Kiedy stoi przed tobą wyzwanie związane z zakupem prezent na 30 urodziny dla żony to przede wszystkim przygotuj się na coś więcej niż tylko wejście do sklepu i wybranie tego co ci się spodoba. Prezent dla żony na 30 urodzin powinien w pierwszej kolejności przypaść do gustu solenizantce. Twoje gusta w tym przypadku są niestety nieco mniej ważne.

Jeśli jesteś kreatywną osobą to z pewnością nie zabraknie ci pomysłów na prezent dla żony na 30. Jednak nie zawsze sama kreatywność wystarczy, zazwyczaj przydatna jest też konkretna wiedza o samym zainteresowanym. Prezent na 30 urodziny dla żony powinien bowiem być indywidualnie do niej dopasowany. Tylko w ten sposób nasz prezent ma szansę stać się czymś więcej niż tylko bezdusznym przedmiotem.

Co kupić żonie na 30 urodziny a czego unikać?

W powszechnym mniemaniu krąży mnóstwo pomysłów na prezent dla żony na 30 urodziny, które są niestety mało ciekawymi opcjami. Weźmy na przykład słodycze. Fakt jako dodatek do prezentu nie są niczym złym, ale jeśli jest to główna atrakcja twojej propozycji na upominek to może przemyśl swoją decyzję jeszcze raz.

No dobrze, może w niektórych przypadkach słodycze to idealny prezent dla żony na 30 urodzin. Ale skarpety, gotówka czy żel pod prysznic nie mają żadnego usprawiedliwienia. Chyba jeszcze gorszą opcją są przybory kuchenne i wszelkiego rodzaju akcesoria gospodarstwa domowego. Jeśli myślisz o czymś takim to musisz liczyć się nie tylko z brakiem zadowolenia z powodu nietrafionego prezentu, ale nawet kilkudniowym fochem.

Upewnij się też czy prezent dla żony na 30 który planujesz zakupić nie jest jednym z prezentów zakazanych! Więcej poniżej.

Prezent dla żony na 30 urodziny a prezentowe przesądy

Jeśli ty albo twoja żona jesteście przesądni musisz zdawać sobie sprawę, że niektóre przedmioty mają konkretne znaczenie jeśli zostaną podarowane. I tak najczęściej spotykanymi prezentami z przesądem są:

  • Perły
  • Buty
  • Portfel
  • Świeca
  • Zegarek

Z perłami związany jest przesąd, że podarowane sprawią solenizantowi okropne nieprzyjemności, nieszczęścia i tragedie. Podarowane buty to zapowiedź rychłego odejścia, a pusty portfel szybko sprowadzi na obdarowaną biedę. Świeca wypala znajomość, a zegarek to zapowiedź rozstania.

Jak widzisz prezent dla żony na 30 urodziny dla przesądnych to nieco skomplikowana sprawa. Nie chcesz chyba sprawić komuś nieszczęścia. Nawet jeśli szansa na takie przykre wydarzenie jest niewielka to nie ma co ryzykować.

Prezent na 30 dla żony – co sprawdzi się w tej roli?

Jako prezent na 30 dla żony warto wybrać coś co będzie personalizowane, wykonane samodzielnie, pełne sentymentu czy przydatne w realizacji ukochanych pasji solenizantki. Żeby znaleźć coś takiego musisz wiedzieć o solenizantce tak dużo jak tylko się da. Na pewno znasz jej hobby i ulubione sposoby spędzania czasu. Znasz jej charakter, rzeczy które lubi, to co ją wzrusza.

Z taką wiedzą odpowiedź na pytanie co kupić żonie na 30 urodziny będzie dużo łatwiejsza. Jeśli jakimś cudem nie znasz swojej żony na tyle dobrze to zapytaj jej rodzinę, przyjaciół czy znajome.

Dobry prezent na 30 dla żony to na przykład fotoksiążka, album na zdjęcia czy ramka. Możesz też postawić na coś uniwersalnego jak biżuteria, kosmetyki z wyższej półki albo kosz prezentowy. Dla fanów mocnych wrażeń możesz zakupić lot balonem, skok na bungee czy nieco mniej ekstremalny spływ kajakiem. Oczywiście dobra opcja na prezent dla żony na 30 urodzin jest też niemal każdy przedmiot, kurs czy szkolenie pozwalające realizować hobby albo poszerzyć wiedzę na jego temat.

Prezent dla żony na 30 urodziny to nie wszystko, sprawdź też: