Kieliszki na prezent

Przejdź do kategorii szczegółowych:

Kieliszki do wina

Kieliszki do wódki

Szklanki do whisky

Oryginalne kieliszki

Śmieszne kieliszki

Kieliszki na Prezent, nie tylko do alkoholu

Kieliszki na prezent to coś co ucieszy wszystkich miłośników drinków, nie tylko tych alkoholowych. Dobrze dopasowane szkło jest podstawą jeśli chodzi o przygotowywanie koktajli oraz drinków. Każdy z nich wymaga odpowiedniego kieliszka, dzięki czemu można uzyskać maksimum smaku i walorów zapachowych.

Kieliszki to dobry trop jeśli wiesz, że osoba której chcesz kupić prezent lubi drinki w różnych postaciach. Fajnie jakby udało Ci się dopasować rodzaj kieliszka do ulubionych drinków tej osoby. Inne szkło wykorzystuje się do cuba libre a inne do martini. Jeśli trafisz w punkt, czyli ulubiony drink to solenizant na pewno doceni twój gest.

Kieliszki na prezent i nie tylko

Wybierając kieliszki na prezent możesz stworzyć cały zestaw prezentowy. Poza szkłem warto dołączyć inne akcesoria służące do przygotowywania drinków takie jak shaker czy kostki do chłodzenia napojów. Poza tym możesz pokusić się o dołączenie książki z przepisami na drinki lub nawet samemu przygotować ulubiony drink.

Kieliszki na prezent w zestawie z dodatkowymi elementami to świetna propozycja na podarunek pod choinkę, imieniny czy na osiemnastkę. I kieliszki wcale nie oznaczają że prezent musi być związany z alkoholem. Istnieje mnóstwo drinków, które z powodzeniem można przygotować w wersji bezalkoholowej.