Małe prezenty – drobiazg na prezent

Małe prezenty

Małe prezenty, drobiazg na urodziny, pod choinkę i inne okazje

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas w którym większość z nas myśli tylko o jednym, o prezentach! Co więcej prezentowe szaleństwo zaczyna się już wcześniej bo przecież przed gwiazdką mamy jeszcze mikołajki. 6 grudnia na prezenty czekają przede wszystkim najmłodsi, ale niecałe 3 tygodnie później prezentu pod choinką szuka już chyba każdy. Zastanawiacie się już co Gwiazdka przygotowała dla was w tym roku? Będzie to coś dużego czy może raczej jakieś drobiazgi pod choinkę? Bez względu co tam znajdziecie na pewno sprawi wam to mnóstwo radości!

Jeśli poza otrzymywaniem prezentów zależy wam także na ich dawaniu to zastanawiacie się zapewne co kupić w tym roku? Skromne i drobne prezenty pod choinkę czy może duże i szalone? Bez względu na to czego szukacie przyda się wam zapewne garść inspiracji prezentowych, które ułatwią wybór bożonarodzeniowego upominku. Na tej stronie znajdziecie mnóstwo poradników zawierających przykładowe prezenty pod choinkę dla dziewczyny, rodziców, dziadków czy wujków. Prezenty zostały podzielone także w inny sposób – ze względu na swoje cechy. I tak znajdziecie u nas pomysły na ekskluzywne, tanie czy małe prezenty na święta Bożego Narodzenia. W tym wpisie dokładniej przyjrzymy się tym ostatnim.

Pomysły na drobne prezenty

Jeżeli w tym roku twoim celem są drobne upominki na święta Bożego Narodzenia to w tym poradniku znajdziesz wiele pomysłów na taki właśnie prezent. Poniżej umieściliśmy linki do 12 kategorii, które grupują drobne upominki świąteczne według osoby, która ma je otrzymać. Jeśli jednak nie lubisz takiego grupowania to tutaj mamy dla ciebie kilka szybkich przykładów. Drobne prezenty świąteczne może i są niewielkich rozmiarów ale większość z nich jest bardzo praktyczna.

Drobne prezenty świąteczne dla dzieci

Pierwszym takim przykładem niech będą chociażby drobne prezenty świąteczne jakimi są zabawki w tym najbardziej klasycznym wydaniu. Mowa tutaj o zabawkach z drewna, które kiedyś były jedynymi dostępnymi gadżetami dla dzieci, a dziś wracają do łask. Ich największą zaletą jest fakt, że patrzenie na nie nie męczy oczy tak jak to jest z wszelkiego rodzaju tabletami czy komputerami, które towarzyszą naszym dzieciom już od coraz młodszych lat. Co powiecie na takie klasyczne i małe prezenty na święta Bożego Narodzenia jak wykonana z drewna kaczka do pchania czy drewniana kolejka. To propozycje, które wielu dorosłych zapewne pamięta z czasów swojego dzieciństwa.

Drobne upominki dla niego

Jeżeli drobiazgi pod choinkę mają być przeznaczone dla dużo starszych dzieci to warto zwrócić uwagę chociażby na takie propozycje prezentowe jak bardzo praktyczny i wielofunkcyjny scyzoryk. Choć jest niewielkich rozmiarów to ilość prac jakie można nim wykonać naprawdę imponuje. Taki drobiazg znaleziony pod choinką ucieszy zapewne wszystkich miłośników survivalu, pieszych wycieczek czy wypraw pod namiot. Inne skromne prezenty pod choinkę to na przykład metalowe kostki do chłodzenia napojów. Taki sprzęt przyda się wszystkim osobom, które cenią sobie odpowiednio schłodzone trunki.

Małe prezenty dla niej

Jeśli potrzebujesz inspiracji na drobne upominki na święta Bożego Narodzenia w bardziej kobiecym stylu to tutaj masz jeszcze więcej możliwości. Drobiazgów stworzonych typowo dla płci pięknej jest bowiem o wiele więcej niż tych dla panów. W pierwszym skojarzeniu powiecie zapewne o wszelkiego rodzaju akcesoriach kosmetycznych i samych kosmetykach. Co powiecie na lakier do paznokci w nietypowym kolorze? A może szminka do ust, błyszczyk albo krem? Kosmetyków będących idealną opcją na mały prezent pod choinkę dla kobiet jest mnóstwo. Podobnie sytuacja wygląda z akcesoriami kosmetycznymi, w tej grupie znajdziecie np. spinki do włosów, szczotki, aplikatory czy pędzle do makijażu.

Jeżeli szukasz czegoś innego, może droższego, większego czy bardziej szalonego to zapraszamy serdecznie do sprawdzenie pozostałych inspiracji prezentowych na naszym blogu. Powodzenia!