Prezenty fotograficzne

Prezent fotograficzny niejedno ma imię

Prezent fotograficzny, inaczej zwany też jako fotoprezent to propozycja dla wszystkich tych, którzy uwielbiają uwieczniać ważne chwile i wracać do nich w przyszłości. Docenia je nie tylko osoby sentymentalną ale także miłośnicy dobrego designu i spersonalizowanych dodatków do wnętrz.

Tak naprawdę fotoprezent może występować pod dwiema podstawowymi formami. Po pierwsze będzie to zdjęcie wykonane przez ciebie, rodzinę lub znajomych. Pamiątka rodzinna lub przyjacielska, zdjęcie, które jest jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne.

Z drugiej strony prezent fotograficzny może przedstawiać każde inne miejsce lub postać. Mogą to być piękne krajobrazy, znane miejsca czy postaci.

Fotoprezent i jego typy

Bez względu na to czy fotoprezent opiera się na autorskiej fotografii, obcej czy rysunku lub grafice to można przedstawić go w różnych formach. Mogą to być małe, wydrukowane zdjęcia umieszczone w albumie, fotoksiążce czy w ramce na zdjęcia.

Album to klasyczna forma prezentacji zdjęć, fotoksiążka jest niejako zapisem określonej historii, która poza zdjęciami może zawierać także opisy czy cytaty. Z kolei ramka na zdjęcie to sposób na zaprezentowanie zdjęcia w domowy zaciszu. Albo w formie do zawieszenia na ścianie lub postawienia np. na półce.

Takie zdjęcie to super sposób na udekorowanie wnętrza pamiątkami, które mają dużą wartość sentymentalną.

Prezent w formie fotografii może być także plakatem w ramie, obrazem czy fototapetą.