Piersiówki na prezent

Piersiówka prezent

Piersiówka na prezent to gadżet, który spodoba się wszystkim miłośnikom mocnych trunków. Piersiówka odeszły na moment w zapomnienie, były dość popłatne 200-100 lat temu po czym ich popularność spadła. Teraz piersiówki wracają do łask. I to w tym najlepszym, najbardziej eleganckim i praktycznym wydaniu.

Piersiówki na prezent mogą być wykonane z metalu lub skóry, rzadziej z innych materiałów. Ich głównym zadaniem jest przechowywanie niewielkich ilości alkoholu, który dzięki niewielkim rozmiarom piersiówki jest dostępny niemal w każdym miejscu i czasie.

Piersiówka na prezent

Wbrew pozorom piersiówki nie służą do upijania się po kryjomu w miejscach publicznych. Ich zadanie jest zgoła inne. Alkohol rozgrzewa, dlatego zaopatrzona piersiówka sprawdzi się doskonale podczas zimniejszych wieczorów.

Alkohol może też służyć jako środek dezynfekujący w przypadku ran i skaleczeń. Jeśli wyruszamy na łono natury to takie wsparcie może być nieocenione.

Piersiówki na prezent

Co by nie mówić piersiówki to raczej męski prezent i w większości przypadków sprawdzi się jako podarunek dla wujka, taty czy kolegi z pracy. Dużo rzadziej spotkać można panie, które ucieszyłyby się z piersiówki na prezent. Jednak od tej zasady istnieją oczywiście wyjątki.

Piersiówka na prezent to doskonała propozycja na upominek z okazji 18 urodzin, prezent na okrągłą rocznicę taka jak 40 czy 50. Fajnie sprawdzi się także jako prezent pod choinkę, na mikołajki czy z okazji imienin.