Film od Świętego Mikołaja do dzieci, czyli jak sprawić dziecku cudowną niespodziankę 6 grudnia!

Czy ja dobrze widzę? Spersonalizowany list lub film od Świętego Mikołaja do dzieci w którym Święty zwraca się bezpośrednio do malucha, wie co lubi robić, jaki prezent chce dostać, pokazuje prawdziwe zdjęcia i składa mu serdeczne życzenia?

Zamów personalizowany film od Świętego Mikołaja

Tylko wyobraź sobie tę dziecięcą radość i zaskoczenie, kiedy to sam Święty Mikołaj przemówi do twojego synka czy córeczki. Taki film od Mikołaja dla dziecka to fantastyczny sposób na podkreślenie magii świąt i wywołanie pięknych emocji u najmłodszych. Nie mówiąc już o Twoim wzruszeniu, kiedy zobaczysz radość swojego Skarba.

Film od Mikołaja dla dziecka – szczypta magii w Twoim domu

Sami pamiętamy z dzieciństwa jaki piękny i naprawdę magiczny był czas Świąt czy Mikołajek. Rodzice co roku dbali o to aby ten okres był dla nas, dzieci niezapomniany. Teraz to my mamy szansę podkreślić świąteczną atmosferę w czym może pomóc film lub list od Świętego Mikołaja.

Film dla dziecka od Świętego Mikołaja – o co chodzi?

Film od Świętego Mikołaja do dzieci (lub list, zależy co wybierzesz) możesz zaprezentować dziecku 6 grudnia, w Mikołajki, przed Bożym Narodzeniem lub w samym środku świąt. Jeśli dziecko było naprawdę grzeczne 6 grudnia możesz przekazać list od Mikołaja i obiecać, że jeśli będzie grzeczne i pomoże w przygotowaniach do świąt to Mikołaj przygotuje dla niego jeszcze coś specjalnego.

I będzie to właśnie film od Mikołaja dla dziecka. Dopracowany w najmniejszych szczegółach, zrealizowany w prawdziwie przepięknej zimowej scenerii i rzecz w jasna w magicznym domku Świętego Mikołaja. Film od Świętego Mikołaja dla twojego dziecka będzie spersonalizowany, czyli w zależności od wybranego wariantu:

 • Mikołaj zwróci się do Twojego dziecka po imieniu i powie ile ma lat
 • Powie z jakiego kraju pochodzi dziecko (wszak Mikołaj to postać międzynarodowa!)
 • Pokaże kilka wybranych przez Ciebie zdjęć przedstawiających dziecko lub rodzeństwo
 • Przedstawi zdjęcie prezentu jaki Mikołaj ma przygotowany dla dziecka
 • Zaprezentuje zdjęcie bliskiej osoby czy ulubionego pupila
 • Pokaże zdjęcie domu czy mieszkania (na potwierdzenie, że wie gdzie dostarczyć prezent)
 • Wspomni o kilku szczegółach o maluchu, o tych, które Ty wybierzesz
 • Może także pokazać zdjęcie listu, które wcześniej wysłaliście razem do Świętego Mikołaja (super opcja!)
 • Na koniec Mikołaj powie kilka ciepłych słów a także wyda zalecenia dla dziecka

Film od Mikołaja dla dziecka – szczypta magii w Twoim domu

Z kolei spersonalizowany list od Świętego Mikołaja będzie zawierał:
 • Imię dziecka na początku listu
 • Treść listu, którą możesz przygotować samodzielnie lub skorzystać z wielu wzorców
 • Złotą pieczęć potwierdzającą oryginalność
 • Ręcznie malowane zdobienia
 • A do tego możesz wybrać takie dodatki jak dyplom, pocztówka, naklejki czy czerwona koperta

Film od Mikołaja dla dziecka – szczypta magii w Twoim domu

Jak zamówić film od Świętego Mikołaja?

Zamów personalizowany film od Świętego Mikołaja

Proces zamawiania jest niezwykle prosty oraz intuicyjny. Wystarczy kilka kliknięć, dodanie zdjęć i wprowadzenie treści a film będzie gotowy po ok. 2 godzinach od złożenia zamówienia. W przypadku listy wystarczy wybrać gotową treść listu (później mamy możliwość jej edytowania w dowolnym zakresie), podać imię dziecka, dodać kilka słów na zakończenie i gotowe.
Jeśli chodzi o film od Świętego Mikołaja do dzieci możesz wybierać z co najmniej kilku wariantów, co jakiś czas pojawiają się nowe, dlatego warto obserwować ofertę na bieżąco. Szczególną popularnością cieszą się 3 filmy:

 • “Dom Mikołaja” – Mikołaj pokazuje magiczną fabrykę prezentów i opowiada o tym w jaki sposób trafiają do niego listy dzieci z całego świata
 • “Pierwsza Gwiazdka” – Mikołaja odwiedza tajemniczy gość, po czym Elfy wraz ze Świętym wyruszają na Zebranie Elfów
 • “Sekret Mikołaja” – Mikołaj wyrusza w coroczną podróż, w czasie której robi przerwę i zwołuje elfy na naradę w sprawie dziecka

Oczywiście w każdym z tych filmów Święty Mikołaj zwraca się bezpośrednio do dziecka oraz przytacza szczegóły i zdjęcia na jego temat, co sprawia niesamowite wrażenie.

Film od Mikołaja dla dziecka – szczypta magii w Twoim domu

Co więcej film od Mikołaja dla dziecka występuje w kilku innych wariantach, np.:
 • “Choinka Mikołaja” – Mikołaj pokazuje magiczne sztuczki elfów, po czym zastanawia się nad dobrymi uczynkami dziecka
 • “Wigilia tuż tuż!” – Święty Mikołaj pakuje prezenty na swoje magiczne sanie i wyrusza w coroczną podróż
 • “Elf Fajtłapa” – Mikołaj odnajduje zagubione zamówienie na prezent dla dziecka, przy pomocy elfa Fajtłapy i Rudolfa

Jak zamówić film od Świętego Mikołaja sprawdzisz klikając w link: Zamów list lub film od Świętego Mikołaja

Kiedy zamówić wideo od Mikołaja dla dziecka?

Wideo od Mikołaja dla rodzeństwa czy też dla każdego dziecka z osobna możesz zamówić już na 6 grudnia, kiedy w Polsce tradycyjnie obchodzone są Mikołajki. Zamówienie warto złożyć kilka dni wcześniej, tak aby mieć pewność że zostanie wykonane na czas. Choć standardowo czas oczekiwania powinien wynosić około 2 godziny.

Kiedy film będzie gotowy nie zapomnij pobrać go na swój komputer, wówczas wideo od Mikołaja dla dziecka możesz wyświetlić na swoim laptopie, komputerze, a najlepiej na ekranie telewizora. Możesz zgrać film na pendrive i podłączyć do komputera lub zdalnie połączyć się z telewizorem uruchamiając film na komputerze.

Film dla dziecka od Świętego Mikołaja możesz także przygotować na Boże Narodzenie. Albo jako uzupełnienie prezentu z 6 grudnia albo jako osobny prezent na święta, albo nawet nie prezent a wprowadzenie do świętowania tego magicznego czasu. Ale uwaga, jeśli film będzie prezentowany przed rozpakowywaniem prezentów to dziecko zobaczy już jaki upominek znajdzie pod choinką!

Film od Mikołaja dla dziecka – szczypta magii w Twoim domu

Film od Świętego Mikołaja do dzieci – czy warto?

To czy film od Świętego Mikołaja do dzieci to sprawdzona opcja nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Świadczą o tym chociażby tysiące pozytywnych opinii od zadowolonych rodziców i ich pociech, które skorzystały już z tej opcji i zamówiły wideo od Mikołaja dla dziecka.

Wśród najczęściej powtarzających się głosów za możemy znaleźć m.in.:

 • Film od Mikołaja dla dziecka rozbudza wyobraźnię.
 • Sprawia mnóstwo radości, nie tylko dzieciom ale i rodzicom.
 • Film od Świętego Mikołaja dla dziecka jest profesjonalny, dopracowany w najmniejszym szczególe i zrealizowany w magicznej scenerii.
 • Szybka realizacja, możliwość personalizacji, łatwe złożenie zamówienia.

Naszym zdaniem warto wybrać taki prezent, ponieważ pielęgnacja wiary w cuda sprawia, że dzieciństwo jest naprawdę magicznym czasem, a i my dorośli mamy okazję oderwać się na jakiś czas od codziennej rzeczywistości i problemów. Po prostu rozsiąść się w ciepłym dom i całą rodziną obejrzeć jak Święty Mikołaj składa życzenia najmłodszym.

Komu spodoba się wideo list od Świętego Mikołaja?

Wideo, list od Świętego Mikołaja są skierowane przede wszystkim do dzieci, które w inny sposób odbierają całą świąteczną atmosferę. Wierzą w Świętego Mikołaja, podchodzą do tej sprawy bardzo emocjonalnie, a taki prezent, skierowany bezpośrednio do nich tylko spotęguje te wrażenia.

Film od Świętego Mikołaja dla twojego dziecka docenią przede wszystkim dzieci, ale nie te całkiem małe. Dziecko powinno być już na tyle duże, żeby skupić się na oglądanym materiale i w 100% docenić taki upominek. W przypadku listu ważna jest też umiejętność samodzielnego czytania.

Wideo list od Świętego Mikołaja możesz zamówić dla każdego dziecka z osobna lub wybrać wersję dla rodzeństwa. Co więcej spersonalizowany film od Mikołaja możesz także podarować dla osoby dorosłej, która nie jest już taka mała, ale nadal wierzy w Świętego Mikołaja. Sprawdź: Personalizowany film od Świętego Mikołaja dla dorosłych.