Prezent na 35 urodziny powinien być wyjątkowy. Przekroczenie tej bariery wiekowej wprowadza człowieka w coraz dostojniejszy wiek. Właśnie dlatego upominek powinien emanować elegancją oraz przydatnością.

Prezent na 35 urodziny dla niej

Co kupić na 35 urodziny kobiecie? Jest to częste pytanie zadawane przez mężów, koleżanki albo dzieci. Taki wyjątkowy wiek stawia przed kupującymi upominki szczególne wymagania. Kobieta nie jest już młoda i nie przekroczyła jeszcze bariery dojrzałości. Z tego powodu ciężko jest wybrać idealny prezent.
Klasyczną inspiracją jest podarowanie kobiecie zestawu kosmetyków.

Obecnie dosyć dużą popularnością cieszą się kremy sezonowe. Przykładem mogą być antysmogowe kremy na zimę. Są to produkty łączące w sobie pielęgnację z zadbaniem o własne zdrowie. Przede wszystkim chronią one skórę przed szkodliwym działaniem smogu, promieniowaniem UV albo z suchym zimowym powietrzem. Innym rozwiązaniem jest zakup zestawu kosmetyków, które można znaleźć w każdej drogerii jednak nie będzie to wyjątkowy prezent.

Jeśli 35-latka jest miłośniczką książek to dobra lektura będzie doskonałym pomysłem. Przykładem takich dzieł literackich mogą być książki polskich Noblistów. Długie wieczorne sesje przy książce to doskonały pomysł na niezapomniany prezent. Przykładem autorki cieszącej się dużym poważaniem oraz reprezentującej dojrzałą tematykę idealną dla 35-latki może być Olga Tokarczuk.

Obecnie prawie każda kobieta używa akcesoriów do makeupu. Dlatego również trafionym prezentem będą tego rodzaju kosmetyki. Warto jednak zainwestować w te lepszej jakości z prestiżowych firm jak Dior czy Chanel. Mowa tu nie tylko o gustownych i eleganckich pomadkach, szminkach albo podkładach, ale również perfumach czy dezodorantach.

Klasyczne inspiracje

Jaki prezent na 35 urodziny dla miłośników alkoholu? Może to być drogi trunek. Obecnie tworzy się zestawy wyposażone w różne barmańskie dodatki stanowiące idealne uzupełnienie takiego prezentu. Inną typową inspirację jest zakup biżuterii posiadającej grawer. Jest to jednoczesne połączenie elegancji i indywidualnego charakteru. Wygrawerowana dedykacja może dotyczyć jakiegoś osobistego wspomnienia albo czegoś związanego z osobą dającą prezent.

Śmieszne prezenty na 35 urodziny to dobry pomysł na jakiś dodatek. Dobrym rozwiązaniem będzie kubek albo koszulka z zabawnym napisem.

Prezent na 35 urodziny dla faceta

Prezent na 35 urodziny dla mężczyzny powinien oddawać jego dojrzałość i elegancję. Dlatego dla miłośników whisky idealnym wyborem będzie zestaw służący właśnie do spożywania tego trunku. Obecnie wiele sklepów oferuje efektowne karafki wyposażone w zestawy ze szklankami oraz tematycznymi grawerami.

Co więcej tego rodzaju produkty często posiadają dodatki barmańskie. Prezent na 35 urodziny dla niego może być po prostu jakąś usługą. Przykładami są skok na bungee, jazda off road albo skok ze spadochronem. Również może być to wyjście na strzelnicę. Takie rozwiązania szczególnie zapadną w pamięć mężczyźnie i mogą pomóc mu odnaleźć nową pasję.
Przy odpowiadaniu na pytanie jaki prezent na 35 urodziny. Można pomyśleć także o sobie. Mowa tu o wspólnym spędzaniu czasu. Na przykład podczas lotu balonem albo szybowcem. Takie ekstremalne, wspólne przeżycia są idealną okazją, aby jeszcze bardziej zbliżyć się do męża albo ojca.

Gadżety na 35 urodziny

Po odpowiedzeniu sobie na pytanie, co kupić na 35 urodziny warto dobrać jakieś dodatki. Świat technologiczny proponuje wiele udogodnień codziennego życia. Przykładowo dla miłośników smartfonów mogą to być specjalne uchwyty oraz podstawki ułatwiające oglądanie filmów, pisanie albo robienie zdjęć. Może to być także wyjątkowa zakładka do książki, która będzie przypominała o szczęśliwie spędzonych urodzinach.

Mała butelka drogiego, ulubionego alkoholu będzie także doskonałym dodatkiem. Dla kobiet może to być także mały bukiecik kwiatów.