Kupić coś praktycznego, czy zdecydować się na szalony gadżet? A może zamiast skupiać się na rzeczach materialnych, podarować bliskiej osobie niezapomniane chwile? Jeżeli szukasz prezentu na 39. urodziny, podpowiemy Ci, jak go wybrać.

Prezent na 39. urodziny – czym się kierować przy wyborze?

Niezależnie od tego, czy szukasz prezentu na 39. urodziny dla mamy, koleżanki, czy dla faceta, warto podejść do sprawy systemowo. Zanim zaczniesz niecierpliwie przekopywać „cały internet” w poszukiwaniu pomysłu na prezent idealny, zastanów się, czy chcesz kupić go samodzielnie, czy może lepszą opcją będzie zrzutka przeprowadzona wśród rodziny i znajomych i zakup jednego, wspólnego upominku (który dzięki temu będzie bardziej okazały).

Jeżeli po rozważeniu tej możliwości zdecydujesz, że jednak kupujesz prezent sama/sam, odpowiedz sobie uczciwie na pytanie, jakie środki możesz przeznaczyć na ten cel. To zaoszczędzi Ci sporo czasu i pomoże usprawnić cały proces zakupowy. Trzecią kwestią, nieco z tym powiązaną, jest decyzja, czy szukasz żartobliwego upominku okolicznościowego, czy czegoś bardziej „na serio”, związanego np. z zainteresowaniami obdarowywanej osoby.

Czwarta podpowiedź, którą dla Ciebie przygotowaliśmy, brzmi następująco: zanim zaczniesz szukać inspiracji w internecie, zastanów się, bo być może odpowiedź na pytanie, co kupić na 39. urodziny dla mamy, faceta czy dla koleżanki, jest już w Twojej głowie. Przypomnij sobie, jak osoba, dla której szukasz prezentu lubi spędzać czas? Czym się interesuje? A może podczas Waszych rozmów padło coś, co może być dla Ciebie inspiracją.

Prezent na urodziny w formie niezapomnianych wrażeń

Urodziny są jedną z okazji, przy której najczęściej robimy sobie upominki. Niezależnie od tego, w jakim dokładnie wieku jest jubilat. Prezent na 39. urodziny dla faceta, mamy czy koleżanki może być problematyczny, ponieważ wiele osób kojarzy ten wiek z przełomem. Z jednej strony to ostatnie urodziny przed magiczną „czterdziestką”, która bywa uznawana za koniec młodości. Z drugiej – do okrągłego jubileuszu jeszcze trochę brakuje, więc żartobliwe prezenty nawiązujące do tego wieku w tym przypadku odpadają.

Na co więc można postawić? Mamy nadzieję, że w podjęciu decyzji pomoże nasza piąta podpowiedź: przed wyruszeniem na łowy rozważ, czy chcesz kupić czy chcesz kupić przedmiot, czy raczej voucher upominkowy. W tej drugiej opcji można zdecydować się np. na zakup, który dla osoby obdarowanej będzie okazją do przeżycia czegoś niezapomnianego. Chodzi tu o upominki w stylu skok na bungee, przejażdżka samochodem rajdowym czy np. trening na strzelnicy. Taki prezent może być sposobem na spełnienie marzeń obdarowywanej osoby.

Co kupić na 39. urodziny?

Mamy nadzieję, że po przeczytaniu naszych rad masz już przynajmniej wstępną orientację, co kupić na 39. urodziny dla bliskiej Ci osoby. Wiadomo jednak, że nie jest to jeszcze gotowa odpowiedź. Dlatego na tym etapie rzeczywiście warto poszukać inspiracji, np. w internecie.

To dobre rozwiązanie, ponieważ niezależnie do budżetu może się okazać, że znajdziemy coś, na co sami byśmy nigdy nie wpadli.
Wiele proponowanych upominków to żartobliwe gadżety z ze specjalną urodzinową dedykacją, które jednocześnie mają bardzo praktyczny charakter. Przykład, który nam wpadł w oko to elektryczny lokalizator do kluczy. Może być to super prezent na 39. urodziny dla koleżanki. A jeśli myślicie, że od prezentu dla faceta w formie skarpetek wieje nudą, poszukajcie takich z naprawdę ciekawym nadrukiem czy napisem. Jeden z naszych typów to skarpetki z napisem „LoveLas” lub skarpetki z kuflami piwa.

Pozostając w temacie piwa…

Co powiesz na kurs kiperski jako prezent na 39. urodziny dla faceta? Dobrą opcja jest też zawsze wybór kilku piw wprost z jego ulubionego browaru rzemieślniczego browaru.

Oczywiście nigdzie nie jest powiedziane, że takie piwne upominki nie nadaję się dla kobiet. Wszystko zależy od gustu obdarowywanej. Bezpieczniejszym pomysłem na prezent na 39. urodziny dla mamy, siostry, dziewczyny czy koleżanki może być np. popołudnie w spa lub godzinny masaż relaksacyjny. Taki prezent może być strzałem w dziesiątkę!