Wybór prezentu na 65 urodziny nie jest łatwy. W końcu podarunek powinien ucieszyć solenizanta lub solenizantkę – tym celu szukamy czegoś oryginalnego, zaskakującego lub zabawnego. W tym tekście znajdziesz właśnie takie propozycje.

Prezent na 65 urodziny, który sprawi, że rodzic będzie zachwycony

Dzieci solenizanta nie mają przed sobą najłatwiejszego zadania, jeśli chodzi o selekcję prezentu. Znajomi rodziców równie dobrze mogą podarować jakiś prostszy, symboliczny prezent, ale już wobec własnego potomstwa można mieć trochę większe oczekiwania. I tutaj zaczynają się pytania: jaki prezent na 65 urodziny dla mamy będzie najlepszy? Jaki prezent na 65 urodziny dla taty sprawi mu radość? Oto kilka pomysłów, które dzięki swojej oryginalności, ale również uniwersalności mogą okazać się niezwykle pomocne:

  • Biżuteria dla mamy lub akcesoria dla taty – jest to dość klasyczne rozwiązanie, które przynosi radość większości z rodziców. 65 urodziny wcale nie oznaczają, że osoba, która je obchodzi przestaje chcieć być elegancka. Pokażmy rodzicom, że zdajemy sobie sprawę z tego, że atrakcyjność to pojęcie, które nie obejmuje tylko określonej grupy wiekowej. W przypadku chęci podarowania rodzicowi czegoś z tej kategorii, nie będziemy zapewne musieli długo szukać. Zazwyczaj dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jakie kolczyki, bransoletki czy naszyjniki lubi nosić mama oraz po jaki zegarek, szalik lub krawat najchętniej sięgnąłby nasz tata.
  • Album ze zdjęciami – to świetna opcja dla tych, którzy wiedzą, że ich rodzic jest choć trochę sentymentalny. A dotyczy to chyba większej części z nich – w końcu kto nie lubi poprzeglądać zdjęć i powspominać najlepszych chwil? Jako dzieci solenizantki czy też solenizanta najczęściej jesteśmy w posiadaniu wystarczającej do stworzenia wspaniałego albumu liczby zdjęć.

Upominek na 65 urodziny dla kobiety – 3 propozycje

W trochę innej sytuacji jesteśmy wtedy, gdy obchodzi urodziny ktoś, z kim nasza relacja nie jest aż tak bliska. Może to być koleżanka, teściowa czy ciocia. W zależności od stopnia zażyłości można zdecydować się na różne podarunki. Rozmyślasz nad tym, co kupić na 65 urodziny kobiecie, z którą łączy Cię nie aż tak silna więź? Być może wybierzesz któryś z tych prezentów:

  • Spersonalizowany kubek – zawsze miło jest dostać coś, w co autor prezentu włożył choć odrobinę własnej inwencji. W tym przypadku można wybierać z kilku możliwości; pójść w bardziej żartobliwym kierunku i wybrać śmieszne zdjęcie, sięgnąć po coś bardziej poważnego z udziałem solenizantki lub po prostu wybrać grafikę, o której wiemy, że jest w jej guście.
  • Wysokiej jakości kawa albo herbata – ten prezent może wydawać się prosty, ale nie musi taki być, jeśli się postaramy. Oferta marketów jest w tej chwili bardzo szeroka, więc nawet w nich znajdzie się coś ciekawego, ale warto też zwrócić uwagę na sklepy, które zajmują się tylko sprzedażą kawy lub herbaty – istnieje tam możliwość wybrania naprawdę oryginalnych rodzajów i aromatów.
  • Krem lub serum z wyższej półki – jest to coś, co, jeśli zostanie odpowiednio dobrane, może przynieść solenizantce dużo pożytku. Wystarczy zorientować się, jaki rodzaj cery posiada albo z jakimi problemami zmaga się, jeśli chodzi o pielęgnację, a następnie udać się do dobrze wyposażonej drogerii.

Co kupić na 65 urodziny mężczyźnie?

Prezent dla 65 latka na urodziny w dużym stopniu powinien zależeć od jego potrzeb i zainteresowań. Najlepsze prezenty to takie, które pokazują, że znamy solenizanta i wiemy, z czego się ucieszy. Jeśli zastanawiasz się, jaki prezent na 65 urodziny kupić dla kolegi, wujka czy szwagra, oto stosowne propozycje:

  • Gadżet dla mężczyzn z dystansem do siebie – jaki prezent na 65 urodziny dla mężczyzny, który ma spore poczucie humoru będzie dobry? Tu odpowiedź jest łatwa. Zarówno sklepy stacjonarne, jak i internetowe oferują t-shirty, kubki lub szklanki z zabawnymi napisami, takimi jak „Teść wie wszystko” czy „Mów mi mistrzu”. Nie jest to z pewnością prezent dla każdego, ale jeśli wiemy, że solenizant lubi żartować, to na pewno nie pogardzi takim podarunkiem.
  • Coś praktycznego do użytku na co dzień – jeżeli mamy do czynienia z osobą konkretną i twardo stąpającą po ziemi, lepiej będzie zdecydować się na praktyczny prezent. Może to być golarka elektryczna lub profesjonalny zestaw narzędzi.